Юні рівненські легкоатлети перемогли на міжнародному турнірі в Білорусі

Дмитро Карбишев. атлетика, турнір

3-5 грудня 2015 року в місті Брест (Республіка Білорусь) зібрались представники королеви спорту із семи країн для участі в традиційному, 58 міжнародному турнірі з легкої атлетики пам'яті героя Радянського Союзу - генерал-лейтенанта Дмитра Карбишева. Про це повідомляє "ВСЕ про СПОРТ" з посиланням на сайт ОСДЮСШОР.

В змаганнях взяли участь більше 600  учасників. Змагання проводились по двох вікових категоріях: старша вікова категорія - 1999-2000 рік народження та середня вікова категорія - 2001-2002 рік народження.

Команда Рівненської ОСДЮСШОР досягла непоганих успіхів на турнірі:

Назар Жилінський (тренер Дубіч В.П.) виступав серед старшої вікової групи та виборов перше місце з бігу на 600 метрів із результатом 1.25.1.

Марія Джетібаєва (тренер Машанєнков О.В) перемогла з бігу на 60 з/б із результатом 9.57. На дистанції 60 метрів Марія посіла друге місце з результатом 8.21 у молодшій віковій групі.

На останок, квартети юнаків та дівчат відділення легкої атлетики ОСДЮСШОР в запеклій боротьбі посіли другі місця в естафетному бігу 4х200 метрів. Склад команди юнаків: Роман Долгушин (тренер Чулаєвська Н.Ю.)Ігор Дідух(Алембіта Я.Д.)Владислав Сич (тренер Чулаєвська Н.Ю.), Назар Жилінський (тренер Дубіч В.П.).

Склад команди дівчат: Марія Козлинець (тренер Чулаєвська Н.Ю.), Олександра Гордійчук (тренер Дубіч В.П.), Софія Горобюк (тренер Машанєнков О.В), Марія Джетібаєва (тренер Машанєнков О.В).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.