Пік захворюваності на грип у Рівному очікують в кінці січня

Наразі ситуація з захворюваністю на грип і ГРВІ в Рівному та області контролювана. Пік захворюваності медики очікують у кінці січня - на початку лютого 2016 року. Про це журналісту сайту "ВСЕ" повідомив начальник епідеміологічного відділу Головного управління Держсанепідслужби  в Рівненській області Віктор Мороз.

- За минулий тиждень у Рівненській області на грип і ГРВІ захворіло 5898 осіб, із них 4475 діти віком до 18 років. А це 62,8% до епідеміологічного порогу. Найбільше хворих - у Сарненському, Дубровицькому та Рівненському районах. Окрім того, в області 183 особи було госпіталізовано, з яких 154 дитини. З загальної кількості хворих - 1461 рівнян, у тому числі 1125  дітей, - каже Віктор Мороз.

Також, за словами спеціаліста, цього сезону передбачається, що мешканців області вражатиме кілька штампів  грипу – "Каліфорнія H1N1", "Швейцарія H3N2" і вірус грипу Б.

- Варто зазначити, що найефективнішим методом профілактики захворюваності є вакцинація, яка діє на всі три штампи грипу. Наразі в області вже 1824 особи вакцинувалися. Сподіваюся, що тенденція до збільшення кількості вакцинованих спостерігатиметься і надалі, адже саме зараз підходящий період для цього, - зазначив Віктор Мороз.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.