Рівнянин став володарем кубка області з шахів

5 та 6 грудня в Острозі відбувся заключний 10 етап кубка Рівненської області з шахів 2015 року. Взяли участь у турнірі шахісти з Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Острозького, Рівненського, Сарненського районів та міста Рівне, а також гості з Львівської, Хмельницької та Житомирської областей, всього 58 учасників. 

В напруженій боротьбі з результатом 8 очок з 9 можливих перше місце виборов Кохно Олександр, друге місце в Пугачова Іллі (обоє з Рівного), третє місце в Мельника Олександра з Шепетівки. Переможці та призери в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка рівненських шахістів здобула бали в загальний залік кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ..., 8 місце - 1).

Підсумки заключного етапу Рівненської серії Гран-Прі з шахів остаточно визначали порядок розташування інтелектуальних спортсменів у підсумковій турнірній таблиці. За правилами змагань нарахування балів учасникам проводилося за кращими шістьма результатами з десяти. Найбільшу їх кількість (56 балів) набрав Кохно Олександр. Він став володарем кубка області 2015 року. 

В десятку кращих також увійшли наступні шахісти: Клюка Сергій – 50 балів,  Матвійчук Олександр - 38, Петренко Олександр - 27, Пугачов Ілля та Іллюк Петро – по 22, Жакун Олексій – 20, Шинкарчук Максим, Параниця Олександр та Сєдов Віктор – по 13. Всього спромоглися здобути бали 30 шахістів з поміж двох сотень учасників кубкових баталій.

В 2015 році Рівненській обласній федерації шахів з допомогою партнерів вдалося максимально охопити географію проведення шахових змагань на Рівненщині. Обласні кубкові баталії відбулися в Рівному, Здолбунові, Сарнах, Володимирці, Березному, Клесові, Кузнецовську, Дубровиці, Дубно та Острозі.  В планах федерації щороку збільшувати кількість людей, які регулярно займаються інтелектуальним видом спорту. 

Паралельно з дорослими змаганнями проводилися аналогічні дитячі шахові баталії. Дитячий кубок складався з 7-х етапів. Нарахування балів юним інтелектуальним спортсменам проводилося за кращими чотирма результатами.

В підсумку володарем дитячого кубка області став учень 6 класу ЗОШ № 18 міста Рівне Кальчук Віталій (тренер – Козачок Петро Миколайович), який набрав максимально можливу кількість балів – 40.

В десятку кращих також увійшли наступні юні шахісти: Іванчук Сергій – 34 бали,  Бриндецький Дмитро - 29, Бондарчук Богдан - 26, Смикало Северин - 18, Громова Ольга - 15, Кот Андрій - 14, Шинкарчук Богдан та Булик Кирил – по 11, Міськевич Ярослава - 10.

Рівненська обласна федерація шахів планує і надалі паралельно з дорослими змаганнями організовувати дитячі. Для розумової діяльності людини шахи дають таку ж користь, як рухливі ігри для фізичного вдосконалення.

Про це повідомляється на сайті Рівненської обласної федерації шахів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.