Начальника Рівненського лісгоспу, якому загрожувала "сміттєва люстрація", звільнили

Як повідомляють поінформовані джерела, сьогодні зняли з посади начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Грицайчука.

Це нібито сталося якраз тоді, коли під стіни установи прийшли активісти "сміттєвої люстрації", які вже встигли вкинути в бак голову федерації профспілок області Миколу Шершуна. У цей час у Рівне, очевидно "випадково", приїхав голова Держлісагенства України Олександр Ковальчук.

Він і звільнив Грицайчука, якому загрожувала "сміттєва люстрація". До речі, у цій історії є ще одна випадковість - прізвище посадовця з Києва співзвучне з прізвищем голови Рівненської облради. Продовження цієї історії читайте на сайті "ВСЕ".

Коментарі

О, Ислам, нечестивы твои богословы,
Каждый сам хочет праведным стать лишь на слове.
Все спешат нас призвать в обещание рая
Позабыв, Рая нет, к Аду страха не зная.

О, Ислам, нечестивы твои богословы,
Что молчат страх, познав пред врагом в час суровый.
Что молчат, продав совесть и вечность за деньги,
О, Ислам, твоя Истина в вечном забвении.

Припев
День возмездия близок, а мы позабыли о страхе
День возмездия близок, о нем возвестит нам Исрафил
В муках судного дня, пред Аллахом мы ужас познаем
День возмездия близок, так зачем мы о нем забываем?!

О, Ислам, нечестивы твои богословы,
Жизнь полна суеты, а вокруг лишь раздоры,
Краток путь, путь от Истины до заблуждения,
Мир погряз во грехе и во мраке неверия.

О, Ислам, нечестивы твои богословы,
Поучать все хотят, но пусты разговоры,
Поучать нас тому, что в самих то ведь нету,
О, Ислам, ты прости потерявших надежду.

Шо Іспанець з Клесово? Нема ДЕ МІТІ? Вже? Лююс подавай? Буйців прислав? Люс не дає міті та мінтам не платіті? Діда в корито? Іспанець... Думай! Тобі і твому боссу шляшку буде торба! Підаріса... Що ? У руля? У хера... Скоро побачиш! Щенок! тількі так через поки УСЕ! Це поки!

Коли працював Мелещук у Володимирецькому районі такого"безпредела"небуло як сьогодні.Тому що ,коли на його місце став Мисько,він і розпочав робить цей "безпредел",що по бурштину,що і в лісах.Став вимагать за кришу по 200-300баксов,що лісова охорона небуде до них їхать,а пізніше ставить свої помпи які миють до сьогоднішнього часу.Мисько-тварь повинен відповісти за свої дії.Чому він ще працює???Наступна люстрація біля Володимирецького лісгоспу,треба люструвати цю тварь

АКИВІСТИ-ЯКІ АКТИВІСТИ-ЦЕ ЗЛОЧИНЦІ, ЯКИХ МОЖНА ПОРІВНЯТИ З ГІТЛЕРІВСЬКИМИ ПОЛІЦАЯМИ 1933 РОКУ, ЇХНЄ МІСЦЕ ЗА ГРАТАМИ.
А ЯК ПОЯСНИТЬ ОБЛАСНА ВЛАДА ФАКТ ПОБИТТЯ І НЕЛЮДСЬКОГО ЗНУЩАННЯ НАД ГОЛОВОЮ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ОБЛАСТІ, ОБРАНОГО ДЕМОКРАТИЧНИМ ШЛЯХОМ В ПРИМІЩЕННІ ОБЛАСТНОЇ РАДИ-В ЗАЛІ ГОЛОВИ РАДИ.
КОГО ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ НЕЛЮДИ В БАЛАКЛАВАХ-БУРУШТИНОКОПАЧІВ, ЯКИМ НЕ ДОЗВОЛЯЄ КЕРІВНИЦТВО РІВНЕЛІСУ ВИНИЩУВАТИ ЛІСОНАСАДЖЕННЯ ЗАДЛЯ ДОБУВАННЯ БУРУШТИНУ.
Є ДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ, ЩО МЕЛАЩУК, ЯКИЙ БУВ ЗВІЛЬНЕНИЙ З РОБОТИ ЗА ЗЛОВЖИВАННЯ І НЕЗАДОВІЛЬНУ РОБОТУ З РІВНЕЛІСУ-ЗА ВЕЛИКІ ЗЛОЧИННІ ГРОЩІ БУРУШТИНОКОПАЧІВ ПІДКУПИВ КРІВНИЦТВО МІНЛІСУ, ЩОБ СТАТИ КЕРІВНИКОМ РІВНЕЛІСУ І ЛЯГТИ ПІД ЗЛОЧИННІ БАНДФОРМУВАННЯ БУРИШТИНОВОЇ МАФІЇ.
ЦЕЙ ПРОМИСЕЛ ПРИНОСИТЬ МІЛ"ЯРДИ ЗЛОЧИННИХ ГРОШЕЙ, ЯКІ МОГЛИЮ БУТИ НАПРЕВЛЕНІ В ОБЛАСТІ НА БУДІВНИЦТВО ШКІЛ, ЛІКАРЕНЬ, ДОРІГ І НА ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАРПЛАТ ЛІКАРЯМ І ВЧИТЕЛЯМ, А БУРУШТИНОВА МАФІЯ КЛАДЕ ЦІ МІЛ"ЯДИ В СВОЇ КИШЕНІ І ПІДКУПЛЯЄ ЗЛОЧИНЦІВ З МІНЛІСУ І ОБЛАСНЕ КЕРІВНИЦТВО, ЩО ЇХ ПІДТРИМУЮТЬ.
МЕЛЕЩУК-МЕРЗОТНИК І ЗЛОЧИНЕЦЬ, ЯКИЙ КУПЛЕНИЙ БУРУШТИНОВОЮ МАФІЄЮ ДЛЯ РОЗКРАДАННЯ ЛЮДСЬКИХ ГРОШЕЙ,

Шершун дійсно "популярний" персонаж на Рівненщині. Чого тільки вартий Костопільський район з розграбованими лісами за безпосередньої підтримки нашого "хероя".
Я не є прихильником таких методів виховання, але по іншому в наш час до них не дійде. Тому підтримую вказаний організований напередодні захід!

В цьому криці душі,пізнається неповторна мова "інтелектуалки" і люстраторки Мосокальової-Лащук, мову якої всі пересічні рівняни запам"ятали по смс-повідомленням суперниці і бурхливому роману на задніх сидіннях авто,з невідбувшимся попиком, а нині -широко відомим в вузьких колах місцевим "політиком":)))))))))))))))))

Підтримую , методи жахливі.
Но по іншому іх не виженеш 70 років , вони до смерті хочуть керувати ? А як же закон ?

Круто, так тримати аборигени!!! Ми йдемо в європу!!! Не вистачає тим аборигенам тільки костомахи в носі і коп"я.
А чого ж вони обличчя ховають під балаклавами??? Бо сцикуни! Так само і знущатися над людиною похилого віку признак того що люди не цивілізовані, з відсутнім органом який би міг допомогти їм думати. Одним словом, моральні уроди

Плани вирубок кажеш ??? Є таке поняття як "розрахункова лісосіка" по кубатурі і площі по кожному окремому лісгоспу, тобто приріст умовно за 10 років ділиться, і дозволяється стільки рубати стиглого лісу в рік. Ото Шершун за хабарі входив в зговір з таксаторами з Ірпіня, і вони "малювали" скільки їм треба, і не просто жирували, а бісились з жиру, знищували ліси безбожно. Все вкрадене забрати і віддати нужденним. Залишити однокімнатну квартиру і пенсію 1тис. грн. , і нехай живе.

Шершун керував (обкрадав) лісами області 14 років тому , потім поставив свого тестя Грицайчука керувати (сім'я ) , ці Скотиняки крали безбожно , Построіли Кучу фірм як до прикладу ДП РИТМ , де ліс завозився зі всього Полісся даром !!! А консольно кодовий кран Дубровицького лісгоспу , безкоштовно обслуговує дану фірму, хоч його послуги коштують тисячі гривень .
А ті хто думає що ці козли відбудовують країну то скажу вам , ціна у цих дідів дуже дорога, дешевше викинути його на смітник , чим скористатися їхніми послугами .
А Нарахунок наступника то так , є вже кандидат 100% проходимістю, це також дуже погано !!!!
Конкурс буде , но виграє його своя людина , а активіст які будуть в складі комісії , лиш для Красоти сидітимуть!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.