У Рівному презентували книгу пам’яті «Революція гідності. Війна»

 У міському будинку культури сьогодні презентували книгу пам’яті «Революція гідності. Війна». Робота тривала кілька місяців. Сюди ввійшли твори всіх членів спілки письменників України у Рівненській області. Всього у книзі зібрано поезію, пісні, прозу 117 авторів. Твори присвятили всім тим, хто загинув під час Євромайдану та АТО. Членам сімей героїв, які були присутні, вручили по екземпляру книги пам’яті. Окрім цього, упорядник Анна Лимич пообіцяла, що максимально розповсюдить її по родинах, яким присвячені ці рядки.

Також відзначили і меценатів, які долучилися до видавництва. За словами Анни Лимич, ця книга не побачила б світ без їхньої допомоги.

Разом із презентацією пройшло і відкриття фотовиставки про Революцію Гідності київського автора Олександра Тимошенка. У залі було представлено кілка десятків його робіт.

Окрім цього, за допомогою проектора присутнім під час дійства продемонстрували близько 2 тисяч світлин, які показують Майдан із перших до останніх днів. Виставка триватиме до 17 листопада включно.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.