У Рівному триває другий етап вакцинації від поліомієліту

У Рівному стартував уже другий етап вакцинації від поліомієліту. За перший тиждень щеплення отримали 4200 дітей. За словами головного педіатра міста Юрія Денисенка,  впродовж першого етапу у Рівному було щеплено понад 10 тисяч дітей. За перший тиждень другого етапу вакцинацію зробили уже 4200 дітей у віці від 2 місяців до майже 6 років, пише "Радіо Трек".

Єдина проблема, із якою на сьогодні мають справу медики – це спротив батьків через неправдиво поширену інформацію про летальні випадки після щеплення. Говорить Юрій Денисенко:

Нагадаємо, другий етап вакцинації від поліомієліту триватиме до 13 грудня. Вакциною наше місто забезпечене повністю, і очевидно, що залишки медики матимуть і для проведення третього етапу, який розпочнеться у січні 2016 року. 

Ключові слова: 

Коментарі

Інформація отримана від працівників реанімації....

Після щеплення від поліомієліту в реанімації Рівненської обласної дитячої лікарні перебуває в комі хлопчик віком 3 роки. Під погрозою звільнення офіційно лікарі не можуть сказати що вакцина не якісна, оскільки заплачено величезні кошти за неякісну вакцину. Проте не офіційно визнають що багато смертей від цієї вакцини.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.