Рівнянам покажуть фільм про барона Штейнгеля

Сьогодні, 9 грудня, виповнюється 145 років із дня народження Федора Штейнгеля – депутата І Державної думи Російської імперії, Генерального секретаря торгівлі й промисловості Центральної Ради, посла Української Держави у Берліні в часи Павла Скоропадського, засновника Городоцького музею – першого світського музею на Волині й сільського в Україні.

З цієї нагоди  сьогодні о 15:00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація документального фільму Олексія Бухала "Сумна мелодія життя", присвяченого цій непересічній особистості.

Що відомо про цього благодійника, творця першого приватного музею, археолога, зоолога, покровителя двокласного училища в Городку під Рівним, спонсора лікарень для простих людей, депутата і дипломата про мецената, науковця та політика початку 20 століття Федора Штейнгеля, можна буде дізнатись під час перегляду фільму, спілкування з дослідниками його біографії та часу, у якому він жив. Слід, залишений цією світлою особистістю на теренах нашого краю, завжди пам’ятатимуть вдячні нащадки його благодійних справ.  

Про це повідомили з Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.