Рівнянка Оксана Маліновська – шоста на чемпіонаті світу з гирьового спорту

В кінці листопада у Дубліні (Ірландія) проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту. Президент Рівненської обласної асоціації Гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу Оксана Маліновська взяла участь в змаганнях у складі збірної команди України та очолила її на офіційному відкритті. Про це повідомляє "ВСЕ про СПОРТ".

Участь у змаганнях взяли близько 500 спортсменів із 37 країн. Серед 31 представниці своєї вагової категорії наша Оксана Маліновська стала 6-ою, побивши свій власний рекорд та рекорд України у ривку гирі 24кг. До призового місця їй не вистачило 10 підйомів.
Загалом, команда України стала 15. Це не найкращий результат нашої збірної. Втім, одним із факторів, що вплинув на результат став кількісний склад команди – 6 спортсменів.

- Змагання були організовані на вищому рівні та проходили в Дублінському національному університеті. – каже Оксана Маліновська. - Ми мали час не лише виступити і підтримати один одного, а й погуляти містом та насолодитись чудовими краєвидами. Проте дуже шкода що держава не змогла підтримати спортсменів, і нас поїхало так мало.

11-13.12.2015 року збірна команда Рівненської області в складі 35 осіб на чолі з Оксаною Маліновською приймуть участь у змаганнях з гирьового спорту серед ветеранів та у XV - му ювілейному турнірі Пам'яті майстра спорту, професора Юрія Резнікова. Турнір пройде у Львові.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.