Після "сміттєвої люстрації" Шершун у лікарні з поламаною ногою

У голови Федерації профспілок області Миколи Шершуна - перелом лівої ноги та розрив плечової сумки. Про це журналістам "ДНЯ" стало відомо з власних джерел. Скільки часу займе процес лікування та відновлення - поки що невідомо, повідомляє "РТБ".

Нагадаємо, вчора народного депутата кількох скликань, головного профспілчанина області активісти в масках схопили в стінах будівлі обласної ради, вивели на вулицю та кинули до смітника. Увесь процес супроводжувався побиттям, заявив сам потерпілий, що згодом підтвердилось і з наявних відеоматеріалів. Наразі поліція розслідує справу як хуліганство.

Коментарі

Нехай приїдуть в Демидівку.Пролюструвати необхідно Тарасючку,Вінічука та Грача,останнього запитати,що зробив за два роки на посаді голови райради крім того,що катався на державній машині. Повинні пам'ятати всі "За зрізи -розплата смерть"

якщо кожному чиновнику буде в спину дихати люстрація,то можливо побачимо якісь зміни на краще життя.люди втомилися від несправедливості,корупції,надвисоких тарифів на послуги жкг,відношення самого як до людини.

Не пдтримую такі методи. Але, коли бачу знищенені на Рівнещині ліси під керівництвом потерпілого(1988–2002 — генеральний директор об'єднання «Рівнеліс».
22.03.-24.12.2010 - Голова Державного комітету лісового господарства України.), для віднолення яких потрібні десятки, а то й сотні років, душа болить мабуть більше, ніж поламана нога.

А що вони, охорона і поліція, робили тоді, коли він крав і нелегально винищував ліси і лісні господарства рівненщини??? "Вор должен сидеть в тюрьме!!!" - Жиглов.

А що робила охорона облдержадміністрації і та ж поліція під час побиття літньої людини?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.