Голова Рівнеоблради засудив "сміттєву" люстрацію Шершуна

Голова Рівнеоблради оприлюднив  заяву щодо подій 8 грудня.

"Насильство для цивілізованих людей є абсолютно неприпустимим. Кожен громадянин має право позитивно чи негативно ставитись до тих чи інших людей, явищ, організацій. Але доводити свою правду силовими акціями у, дякувати Богу, мирній області - це шлях не у майбутнє, а у середньовіччя. Тому інцидент, що стався 8 грудня, внаслідок якого постраждав голова Федерації профспілок Рівненської області Микола Шершун, є неприпустимим. Відповідно я засуджую насильство як явище, незалежно від того, хто внаслідок нього страждає, і вважаю таку ситуацію ганьбою для нашого рідного краю. Переконаний, що усі конфлікти мають вирішуватися виключно у правовому полі", - йдеться у заяві голови Рівнеоблради Володимира Ковальчука.

Ключові слова: 

Коментарі

А де був Ковальчук коли це все відбувалось? Якось все туманно і з душком!

Те , що сталось із Шершуном М.Х - це наслідок діяльності його і тих хто був і досі є у керівництві нашої держави. Суцільний бардак у правоохоронних органах , гонитва за грошима , плюючи на людей.Зло породжує зло , хамство -порджує хамство. А оті "активісти" - це звичайні проститутки , яким заплатили ті ж самі хто і далі рветься до влади.Порядний активіст , тим паче патріот - українець не буде ховати своє обличчя за балаклавом.
і не підніме руку на людину поважного віку. А те,що Шершуну потрібно сидіти на пенсії - це правильно .

Мені це нравиться - конфлікт. Це який бездар написав? Виявляється, це не те що ви думаєте, просто в Шершуна виник конфлікт, в приміщенні ОДА, ніякого нападу, так, битовуха. А учасники конфлікту - активісти (!) і бувший нардеп. Активісти, народна люстрація,героям слава проти чиновника. Так все і було.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.