Рівненська обласна федерація футболу підбила підсумки 2015 року

На підсумкове засідання  виконкому РОФФ  запросили представників футбольних команд, районних федерацій та представників ЗМІ. Такий формат очільники федерації запропонували задля того, щоб познайомити громадськість із життям організації. Про це повідомляє "ВСЕ про СПОРТ".

Члени виконкому згідно порядку денного заслухали звіти про змагальний сезон, про діяльність комітету арбітрів. Затверджували тут і кошторис на 2016 рік.

Разом з тим було обрано двох делегатів на звітно-виборну Асамблею відділення НОК України в Рівненській області. Ними стали Володимир Дзюбак та Віктор Кучер.

Обрали і делегатів на Конгрес ФФУ, який заплановано на 11 березня 2016. Поїдуть туди Олексій Хахльов, Володимир Поліщук та Олег Кучер.

Найприємнішим моментом засідання стало нагодження тих команд, федерацій та футболістів, які відзначилися своєю діяльністю та грою впродовж сезону. Примітно те, що левова частка нагород поїхала в Сарни.

Piccy.info - Free Image Hosting

Під час звітування присутні відмітили, що чи не найгучнішим успіхом 2015 стало відродження професійного футболу в Рівному.

У майбутньому очільники федерації пообіцяли подібні відкриті заходи проводити частіше.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.