У Дубно заступники міського голови проводитимуть прийоми

Заступники міського голови Дубна теж проводитимуть прийоми громадян.Таким дорученням міський голова Василь Антонюк розпочав чергову апаратну нараду 8 грудня 2015 року. Відтак, буде сформовано та оприлюднено відповідний графік прийомів громадян заступниками міського голови і дубенчани зможуть звернутися безпосередньо до посадовців, які курують ті чи інші питання життєдіяльності міста, пише "03656.com.ua".

Під час наради міський голова звернув увагу присутніх на виконання дохідної частини бюджету міста та формування бюджету на 2016 рік. Розповів Василь Антонюк й про те, що міська влада активно працює над залученням додаткових інвестицій. Ведеться робота по залученню коштів ПРООН/ЄС, втілення енергозберігаючих проектів та ін.

Важливим моментом є і реформування системи житлово-комунального господарства міста, тут наголос здійснюється на створення ОСББ.

Також продовжується робота щодо втілення адміністративної реформи, децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад. Міський голова наголосив, що з метою виконання вимог чинного законодавства та забезпеченням ефективного і якісного обслуговування населення повинна бути налагоджена дієва співпраця між управлінням юстиції, реєстраційною службою та Центром надання адміністративних послуг.

Крім того, було розглянуто питання дотримання порядку в місті та прибирання міських територій. На переконання очільника міста, разом з покращенням виконання своїх обов’язків працівниками комунальних служб, також і адміністративна комісія повинна активніше проводити роботу щодо складання адмінпротоколів та активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста з питань правопорушень в сфері благоустрою міста.

В зв’язку з наближенням новорічно-різдвяних свят міський голова дав низку вказівок щодо здійснення на належному рівні підготовки до новорічно-різдвяних свят, зокрема встановлення головної ялинки та святкового оформлення міста.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.