Рівненські екс-"регіонали" осідають на Волині

Тетяна Кічата - екс-керівник Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області та дружина екс-голови Рівненської обласної ради, який був членом "Партії регіонів", Юрія Кічатого, - очолила державне підприємство на Волині. Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, нещодавно її призначили на посаду директора Волинської філії ДП "Національні інформаційні системи".

Нагадаємо, до квітня 2015 року Тетяна Кічата працювала начальником Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області. Після звільнення її призначили старшим адміністратором Рівненської філії ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України. Згодом підприємство перейшло в стадію ліквідації і було створене нове - ДП "Національні інформаційні системи". Так, Тетяна Кічата в Рівненській філіції цього підприємства працювала завідувачем сектору з липня по грудень цього року. 

Окрім того, на Волині працюють й інші екс-"регіонали" з Рівненщини. Так, колишній голова Рівненської ОДА Василь Берташ значиться радником керівника Волинської корпорації "Континіум" покійного Ігоря Єремеєва та нардепів Степана Івахіва і Сергія Мартиняка. Також на Волині працює екс-застуник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов.

 

Коментарі

беруть такі ж дауни, тільки без май,як ти,що і далі деребанять бюджет.Свій-до свого, по своє..работнічкі,бля...З Києва,проФФєсіАНАЛЦІ запропонували,навіть мій пес з цього сміється:))

регіоналів повсюди беруть на роботи і навіть в інші регіони, а от вас безтолкових телепнів як земля носить і саме головне для чого ви живете? ваших курячих мізків вистачає тільки на те, що б підгаджувати в коментарях. Типові "майдауни".

зарплати на дорогу вистачить?:))

http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=045925

це ж яким профі потрібно буть, щоб пенсіонерку запросили на роботу в іншу "бідну на кадри" область?

Коли ці "риги" вже понаїдаються? ! І воно лізе як саранча. ..а куди дивиться люстраційний комітет? Коли ж прийде їхній кінець?

А чи не запалає під ними земля?

побачимо чи волиняки проковтнуть чи будуть патріотами

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.