У Рівному перейменують п'ять вулиць на честь загиблих Героїв

Низку вулиць Рівного пропонують перейменувати в рамках проведення декомунізації. Наразі проект рішення щодо цього розглянули члени постійної комісії з питань міського господарювання Рівненської міськради.

Так, вулицю Черняка пропонують перейменувати на честь Сергія Бучинського, вулицю Чернишевського назвати іменем Олександра Борисенка, вулицю Олеко Дундича перейменувати на проспект Марка Безручка, вулицю Гайдара - на провулок Ігоря Волошина, вулицю Бахарєва - на Олександра Музичка.

Остаточне рішення щодо цього мають прийняти депутати під час засідання сесії Рівненської міськради, яке відбудеться 15 грудня.

Коментарі

з тебе такий завуч,як з мене "народєц",істота козломорда:)))Враховучи ціни на нафту,які давно за поребриком:)))перспектива здохнути з голоду найближчим часом,троляко ольгинська,в тебе найкраща:))ягєль і рєпу заготував на зиму?:))

мої "злидні"-тобі би,навіть з вчительськими хабарями-за щастя,вишкребок енкаведиський:))твої сподівання-про "пересадять"-даремні,швидше ти,свою нікчемну комуняцьку душу,вартістю в копійку,своєму боху-сатані віддасиш:))Чучело,ти мене переконав-хочу відвести дітей,щоб на тебе-мешканця кунсткамери подивились:))Але ж,ти убоге,не скажеш де та кунсткамера знаходиться,бо ІР в тебе не рівненський,єбаний по-життю завуч:))

-зовсіи народец обидлів від злиднів) гавкає в неті жовчю.скільки вас повилазило в смутні часи, непотрібного матеріалу з гнилими душонками! Надіюсь,пересадять таких "активістів", або самі з голодухи подохнете)

не дай Бог,до такого абортивного матеріалу дітей віддавати:))краще своїх дегенеративних вишкребків букви вчи,бо з того,що ти висрало,на більше не здатен.Очевидно,що сам недоносок,ще з совкових завучів:))

Ото як вродиш собі дітей, місцеве чудо, приводь до мене в школу.Якщо не будуть такі дауни як ти, я з них людей зроблю. І з голови вивітриться все те лайно, яким ти плескаєш навкруг.

тебе не активісти задовбали,ти таким народився,нещасним.Судячи по твоїй мові,ти не місцеве чудо,тому свій висєр,краще повідай своїм,таким же задовбаним по-життю дітям.

Задовбали ці активісти своєю метушнею. То влюстріравать когось свинячими рилами то вулиці перейменувать то в Кривий Ріг пертись за недолугих мітинговать.Зрозумійте вже , люди хочуть спокою, роботи,заробляти гроші.Ваші срані люстраційні комітети, розборки із владними структурами,які не мають ніякого результата вже набридли всім. Кажу кожному заклопотаному і героямславному, смердючому саботажнику призива -камуфляжнику і просто невдахам - іди, мурло, попрацюй! Ніхто тобі своє не віддасть,хоть всрись на мітингах ! Надіюсь влада окрепне і почнуть таких дурнів сажати потроху.

"Катував народ під час Громадянської війни. Ненавидів Україну"-відповідно,як і всі його одноплемінники,включаючи нинішніх можновладців

Молодці. Хай живуть наші загиблі герої на наших вулицях. Гауптштрассе унд Форверстпляц = Олеко Дундича + Гайдара + Бахарєва. Гайдар - той взагалі червоний гестапівець. Катував народ під час Громадянської війни. Ненавидів Україну.

палєстінським чучєльникам із совка,читайте уважно і вмикайте залишки атрофованої сірої речовини:".. п'ять вулиць на честь загиблих Героїв".

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.