Штат рівненського міськвиконкому збільшать майже до 500 осіб

Штат виконавчого комітету Рівненького міськвиконкому знову збільшать. Це пов'язано з тим, що приймуть на роботу ще 26 осіб в центр надання адміністративних послуг. Відтак, чисельність працівників виконкому становитиме 468 штатних одиниць. 

Наразі проект рішення "Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів" розглядають члени комісії з питань міського господарства. 

Це питання викликало активне обговорення під час засідання комісії. Так, депутат Святослав Євтушенко вважає, що це надто велика кількість працівників виконкому та його штат знову розширюють.

У свою чергу начальник управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівнеради Віталій Герман почав доводити необхідність цього. За його словами, набрані працівники будуть через прозорий конкурс. 

Депутати вирішили, що через півроку керівник управління має відзвітуватися про пророблену роботу та підтримали цей проект рішення. Остаточне рішення щодо цього мають прийняти під час засідання сесії міськради, яке відбудеться 15 грудня.
 

Читайте також 

У Рівному таки запровадять електронний квиток у громадському транспорті?

У Рівному на обладнання 35 тролейбусів приладами GPS-навігації витратять 70 мільйонів із бюджету

У Рівному перейменують п'ять вулиць на честь загиблих Героїв

Ключові слова: 

Коментарі

За ,что боролись-на то и напаролись

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.