Прихильники головного митника Рівненщини намагалися перешкоджати правоохоронцям

Вчора, 9 грудня, біля приміщення Рівненської митниці, де проводили обшук, зібрався натовп. Люди намагалися перешкоджати правоохоронцям.

Так, співробітники відділу власної безпеки ДФС Рівненщини спільно із слідчим слідчого відділу прокуратури проводили обшук у приміщенні митниці. Це відбувалося у рамках кримінального провадження, відкритого  за фактом використання начальником Рівненської митниці ДФС Вавровським Олегом Анатолійовичем службового автотранспорту у власних цілях, не пов’язаних із виконанням службових обов’язків.

За результатом обшуку вилучили речі та предмети, які мають значення доказів у кримінальному провадженні.

Тим часом правоохоронці застали Олега Вавровського на робочому місці, хоча, за попередньою інформацією, він постійно перебував на лікарняних.

Надійні джерела повідомляють, що для Вавровського  це привід відтягнути термін розслідування кримінального провадження та в подальшому вплинути на його закриття.

Натомість після проведення обшуку в слідчого намагалися відібрати речові докази. Це сталося після обшуку.  Під стінами митниці зібрався агресивно налаштований натовп прихильників начальника Олега Вавровського.

Завдяки злагодженим діям, співробітники власної безпеки та Рівненського міського відділу поліції попередили втрату важливих доказів, отримавши при цьому тілесні ушкодження.

За фактом втручання в діяльність працівників правоохоронного органу та нанесення їм тілесних ушкоджень розпочато кримінальне провадження.

Досудове розслідування триває, повідомили з відділу власної безпеки при ГУ ДФС у Рівненській області ГУ власної безпеки ДФС України.           

Коментарі

ну,так розкажи!

Доброго дня ! Я вам з "надійних джерел" можу розповісти зовсім іншу версію тих подій.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.