Мер-"маячня": чому Володимир Хомко приховує "дерибан" мільйонів гривень на ремонтах доріг Рівного

Схоже, для міського голови Рівного Володимира Хомка брехня стала нормою життя. І на третьому терміні обрання він нічого змінювати не збирається. На прес-конференції мер стверджував, що міська рада не заплатила ні копійки за жахливий ремонт вулиці Соборна. А тим часом його підлеглі перераховували горе-забудовникам мільйони. Намагаючись ошукати громаду, міський голова не знав, що в Україні змінились закони і з`явились нові електронні сервіси з контролю державних та комунальних коштів.

На автошляхи у місті цьогоріч виділили майже 28 мільйонів гривень, із них 22 – на капремонт покриття.   Місяць тому в Рівному нарешті почали ремонтувати Соборну. Цей шматок вулиці мали зробити ще 2 роки тому, але через брак грошей це відкладалось. Тоді шляховики зняли верхній шар асфальту та збирались покласти новий. Але до цього часу нічого не змінилось. Гроші мали надійти з державного бюджету, тому всі  2 роки чекали траншу. Гроші у сумі 11 мільйонів 215 тисяч гривень нарешті надійшли.

Ремонт вулиці Соборної від Старицького до Коцюбинського мав стати взірцем європейського рівня, а перетворився на символ безгосподарності. Від якості і швидкості зробленої роботи складається враження, що ремонт роблять знамениті «Равшан і Джумшут». Бо всі недопрацювання так і не ліквідовані. Журналісти ГО «Антикорупційний моніторинг» зафіксували та сфотографували всі недопрацювання фірми «Трансзахід логістик»

Читайте також: 

Неєвроремонт: як у Рівному відремонтують скандальну вулицю Соборну. ДОКУМЕНТИ

У Рівному затори через ремонт Соборної

17 листопада міський голова Рівного Володимир Хомко після 2 туру виборів на спільний прес-конференції з Олексієм Муляренком прокоментував ситуацію з неякісним ремонтом Соборної.

-  По тій дорозі ще не заплачено НІ КОПІЙКИ. Дорога буде зроблена в ідеальному вигляді, тільки тоді будуть заплачені гроші. Ми ще нічого не платили. Я читав коментарі одного з ваших колег - це маячня. Доки дорога не буде зроблена, як книжка пише, - кошти заплачені не будуть, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко

А тепер увага! Сів я перед сном перевірити роботу нового державного сервісу http://spending.gov.ua/. Цей сайт показує в режимі он-лайн всі проплати через Держказначейство. І що ми маємо?

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за вересень - листопада 2015 року перерахувало на рахунки ТзОВ "Трансзахiд-Логiстiк" 8 мільйонів гривень. Це більше, ніж половина коштів за ремонт вулиці Соборної.  Всього на нього передбачено 11 мільйонів. Уважно гляньте на дати проплат.

Ось так у розумінні Володимира Хомка виглядає "ні копійки"?

До речі, ТзОВ "Трансзахiд-Логiстiк" ремонтувало також і вулицю Князя Володимира. Шановний читач здивований? А дарма.

З міського бюджету на ремонт Князя Володимира підприємство отримує 4,854 млн. грн. Ремонтувати вулицю має у цьому та наступному роках. 

Справа тільки в тому, що асфальт на Князя Володимира тільки за місяць зрізали двічі. І все одно зробили криво. А що ви хочете від фірми, яка зареєстрована лише минулого року і навіть техніки в достатній кількості не має? 

Немає в Україні більше фірм, здатних робити дороги! Нема??? У Львові дороги турки з фірми "Онур" ремонтують. Якісно ремонтують. От дурень Садовий - не вчиться в Хомка. 

Мешканці мікрорайону запрошують міського голову на екскурсію ремонтом Соборної. Обіцяють  тикати чиновників мордочками в кожну дірку - їх там багато. Ой як багато. Інакше доведеться перевіряти якість ремонту вулиці Неофіта Кибалюка.