Підприємці обурені, що їх вважають прихильниками начальника Рівненської митниці

Сьогодні у приміщенні Рівненської ОДА відбулось закрите засідання місцевих підприємців. Вони обговорювали ситуацію, яка трапилась вчора, 9 грудня, біля приміщення Рівненської митниці.

Нагадаємо, співробітники відділу власної безпеки ДФС Рівненщини спільно із слідчим слідчого відділу прокуратури проводили обшук у приміщенні митниці. Це відбувалося у рамках кримінального провадження, відкритого  за фактом використання начальником Рівненської митниці ДФС Вавровським Олегом Анатолійовичем службового автотранспорту у власних цілях, не пов’язаних із виконанням службових обов’язків.

Натомість після проведення обшуку в слідчого намагалися відібрати речові докази. Це сталося після обшуку. Як повідомили з відділу власної безпеки при ГУ ДФС у Рівненській області ГУ власної безпеки ДФС України, під стінами митниці зібрався агресивно налаштований натовп прихильників начальника Олега Вавровського. Завдяки злагодженим діям, співробітники власної безпеки та Рівненського міського відділу поліції попередили втрату важливих доказів, отримавши при цьому тілесні ушкодження. За фактом втручання в діяльність працівників правоохоронного органу та нанесення їм тілесних ушкоджень розпочато кримінальне провадження.Досудове розслідування триває, повідомили з відділу власної безпеки при ГУ ДФС у Рівненській області ГУ власної безпеки ДФС України.                                                    

 

Під час сьогоднішнього зібрання підприємці, які були присутні 9 грудня поблизу митниці, розповіли колегам своє бачення подій.  Їх обурило, що правоохоронці назвали їх прихильниками начальника Олега Вавровського. Також повідомили, що вони не збирались цілеспрямовано, а просто через робочі питання опинились у той момент там. І коли вони намагалися потрапити у приміщення митниці, на вході їм завадив кремезний чоловік, повідомляючи, що наразі у приміщенні відбуваються слідчі дії, і зайти можна буде не раніше, ніж через 40 хвилин. Також повідомили, що правоохоронців було 9, а їх - всього п'ять, крім того, серед них була жінка. Тому жодного опору вони не чинили, ніяких документів забрати не намагалися . Лише турбувалися, що це могло  відбуватися рейдерське захоплення, і просили у слідчого показати посвідчення та ордер на обшук. Коли слідчий вийшов із приміщення митниці, то пред'явив документи, і конфлікт вичерпався.

Ключові слова: 

Коментарі

Да які підприємці? Тітушок нацькували на ментів.Може й був серед них координатор, той що на відео варнякав більше.Мимо ,каже ,йшли, вирішили толпою завалить до начальника митниці. Якого хера? Запрошували тебе? А менти молодці - стримані. Бо коли якийсь горластий лошара тебе лякає що "зараз тут буде срака" і вимагає якихось документів -любому менту великий соблазн дать в зуби, пройтись палкою по горбу і потім ботінками по ребрах. А якщо виявиться що серед актівістів (скоро за саме слово бить будуть) є і справді якісь підприємці, то налоговим ментам це взагалі бонус і просто - приятно буде) Тому що кожен повинен займатись власним ділом - мент ментярить,підприємець барижить,щоб заробить грошів для мента.А коли підприємець з мента порядок начне спрашивать - тоді ніякого порядку не буде.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.