З нового року для рівнян подорожчає вода

Вже з 1 січня 2016 року рівняни платитимуть за холодну воду та водовідведення більше. Вартість послуг підвищиться майже на 1 гривню для мешканців приватного сектора за 1 метр кубічний води та практично на 2 гривні для рівнян, які проживають у багатоповерхівках. Відповідну постанову прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

За словами директора РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрія Карауша, вода для рівнян подорожчала з об'єктивних причин.  

- Так, із 1 січня 2016 року діятиме два тарифи - на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для мешканців багатоквартирних будинків і за послуги з водопостачання, водовідведення для мешканців приватного сектора та юридичних осіб. Відтак, для рівнян, які проживають у багатоквартирних будинках, тариф на холодну воду та послуги водовідведення становитиме 13 гривень 41 копійку. У ньому вже врахована вартість повірки лічильників та абонентське обслуговування. А мешканці, які проживають у приватному секторі, платитимуть за ці ж послуги 12 гривень 62 копійки. Нагадаю, що зараз обидві категорії населення сплачують по 11 гривень 57 копійок. Із них 6 гривень 22 копійки - за водопостачання і 5 гривень 35 копійок  - за водовідведення. Також у новому тарифі врахована підвищена вартість електроенергії. Адже зтариф, який діє нині, був встановлений у грудні 2014 року і за цей час зросла собівартість послуг, - каже Андрій Карауш. 

У свою чергу, активіст Сергій Пінчук зазначає, що у Рівному водопостачання вартує чи не найдорожче серед обласних центрів. І вважає, що для того, щоб зрозуміти, чи справедливий такий тариф, варто проводити незалежний аудит.

Коментарі

Рекомендую почитати, щоб зрозуміти елементарні речі http://www.balashov.com.ua/blogs/chudoyatsenyuk/

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.