Рівненський обласний ліцей відсвяткував 25-річний ювілей

Чверть століття тому у 1990 році було створено НВК "РОЛІ" для обдарованих дітей області на базі Рівненської загальноосвітньої школи-інтернату.

Тоді у закладі навчались діти з поліських районів області, переважно ті, хто потерпів внаслідок аварії на ЧАЕС, а допомагали у викладанні предметів – педагоги та науковці з рівненських вишів.

Зараз у ліцеї навчається 530 учнів, з них - 300 дітей із сільської місцевості. Цьогоріч,  Рівненський обласний ліцей увійшов до ТОП-100 навчальних закладів за результатами ЗНО  з української мови і літератури. Крім цього, вихованці щороку стають призерами Всеукраїнських олімпіад та конкурсу – захисту МАН. Навчання у закладі здійснюється  за чотирма профілями: фізико-математичний, хіміко-біологічний, історико-правовий та іноземна філологія.  У 2006 році у комунальному закладі створено класи художньо-естетичного напрямку «Кобзарство».

«Щороку заклад підтверджує свою престижність високими результатами під час зовнішнього незалежного оцінювання, всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук. Загалом понад 100 призових місць на рівні області та понад 10 на всеукраїнському рівні – результати, які гідні, щоб бути гордим за заклад»,- зазначив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.

 «В ліцеї працює потужний педагогічний колектив. Вчителі закладу є авторами підручників, навчальних програм, методичних посібників, якими користуються не лише діти Рівненщини, а й усієї країни»,- додає директор РОЛ Наталія Сосюк.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.