Рівненський обласний ліцей відсвяткував 25-річний ювілей

Чверть століття тому у 1990 році було створено НВК "РОЛІ" для обдарованих дітей області на базі Рівненської загальноосвітньої школи-інтернату.

Тоді у закладі навчались діти з поліських районів області, переважно ті, хто потерпів внаслідок аварії на ЧАЕС, а допомагали у викладанні предметів – педагоги та науковці з рівненських вишів.

Зараз у ліцеї навчається 530 учнів, з них - 300 дітей із сільської місцевості. Цьогоріч,  Рівненський обласний ліцей увійшов до ТОП-100 навчальних закладів за результатами ЗНО  з української мови і літератури. Крім цього, вихованці щороку стають призерами Всеукраїнських олімпіад та конкурсу – захисту МАН. Навчання у закладі здійснюється  за чотирма профілями: фізико-математичний, хіміко-біологічний, історико-правовий та іноземна філологія.  У 2006 році у комунальному закладі створено класи художньо-естетичного напрямку «Кобзарство».
 
«Щороку заклад підтверджує свою престижність високими результатами під час зовнішнього незалежного оцінювання, всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук. Загалом понад 100 призових місць на рівні області та понад 10 на всеукраїнському рівні – результати, які гідні, щоб бути гордим за заклад»,- зазначив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.
 «В ліцеї працює потужний педагогічний колектив. Вчителі закладу є авторами підручників, навчальних програм, методичних посібників, якими користуються не лише діти Рівненщини, а й усієї країни»,- додає директор РОЛ Наталія Сосюк.
  Під час  урочистостей, кращих педагогів, вихователів та працівників закладу відзначено грамотами та подяками Рівненської ОДА, облради, управління освіти та науки Рівненської ОДА, Рівненської міськради, РОІППО.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.