В Егейському морі військовий корабель РФ відкрив вогонь по турецькому судну

2 0 0 0
AdRiver
AdRiver
У північній частині Егейського моря російський військовий корабель застосував стрілецьку зброю по турецькомуу сейнеру.
Про це 13 грудня повідомили у Міноборони РФ.
У російському військовому ведомтві заявили, що 13 грудня екіпаж російського сторожового корабля "Сметливый" у 22 км від грецького острова Лемнос "запобіг зіткненню" з турецьким судном.
"Вахтова служба корабля виявила на відстані близько 1 тис. метрів турецьке судно, що наближається до "Сметливого", який стояв на якорі, з правого борту. Незважаючи на численні спроби "Сметливого", екіпаж турецького сейнера не йшов на радіоконтакт з російськими моряками і не відповідав на спеціальні візуальні сигнали світлового семафора і сигнальних ракет", - заявили в Міноборони.
При зближенні турецького сейнера з російським сторожовим кораблем на відстань близько 600 метрів, "з метою недопущення зіткнення кораблів, по ходу руху турецького судна на відстані гарантованого неураження, було застосовано стрілецьку зброю", зазначили у відомстві.
"Після цього турецьке судно різко змінило курс і не виходячи на контакт з російським екіпажем продовжило рух повз СК "Сметливый" на відстані 540 метрів", - додали в МО.
При цьому за фактом інциденту заступник міністра оборони РФ викликав в Міноборони військового аташе при посольстві Туреччини в РФ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.