Депутат Рівнеради прокоментував створення "фейкових" управляючих компаній

Розголос та скандал навколо низки управляючих компанії змусив депутата Рівнеради Святослава Євтушенка перестати гратися в мовчанку. Після публікації сьогоднішнього матеріалу "Володимир Перший Комунальний: чому мер Рівного бреше про свій вплив на "фейкові" управляючі компанії?" він наділав нам свій коментар. Публікуємо його без скорочень:

Доброго дня, на сайті “ВСЕ” був опублікований матеріал «Володимир Перший Комунальний: Чому мер Рівного бреше про свій вплив на "фейкові" управляючі компанії?» , який містить недостовірні дані щодо мене. Тому прошу розмістити, надісланий коментар з цього приводу без правок і скорочень. Дякую

 

Святослав Євтушенко: “Ажіотаж навколо управляючих компаній — це спроба усунення рівненських комунальників з ринку житлово-комунальних послуг”

 

Інформація, яка міститься у публікації журналіста Юрія Дюга “Володимир Перший Комунальний: Чому мер Рівного бреше про свій вплив на "фейкові" управляючі компанії?» - не зовсім достовірна, дещо з опублікованого є вириванням фактів з контексту та подано односторонньо, вважає депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко.

 

- Готуючи цю публікацію, можна було хоча б до мене звернутися за коментарем. Так, я дійсно зареєстрував ТОВ «Друга рівненська управляюча компанія», засновником якої є моя дружина Ольга, якій я довіряю. Інформація про це перебуває у відкритому доступі в Інтернеті. І тому для мене дивно, чому ця тема привернула до себе стільки уваги. Адже створення і робота управляючих компаній — це звичайна підприємницька діяльність, яка дозволена законодавством. І я не приховую своїх намірів, що працюватиму в цій сфері, як багато хто робить, ховаючись за іншими прізвищами. Я маю відповідну освіту, багаторічний досвід роботи у комунальній галузі і знаю, як досягнути кращої якості надання житлово-комунальних послуг за меншу вартість. Підтвердженням цього є й те, що нині плата з людини за вивезення сміття у Рівному найнижча в Україні серед міст, де за цю послугу сплачують окремо. А з часу набуття чинності закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» в Рівному з'явилося багато різних управлінців, у тому числі серед засновників яких чимало немісцевих людей. Варто зазначити й те, що для здійснення управління будинками не обов'язково мати назву «управляюча компанія», можна бути підприємцем, ОСББ, чи будь-якою іншою юридичною особою. До того ж, потрібно розуміти, що якщо управляючу компанію, незалежно від того, чи її обрали самостійно, чи була призначена, мешканці можуть змінити через рік, то вийти з ОСББ — практично неможливо. Адже ця юридична особа є власником всього будинку, - каже Святослав Євтушенко.

 

Щодо ж наявності ТОВ «Друга рівненська управляюча компанія» в статутних фондах будь-яких інших підприємств, то за словами Святослава Євтушенка, причина лише в можливості інвестування коштів у ці компанії, що дозволить покращити якість обслуговування тих будинків, які їх оберуть.

 

- І це аж ніяк не може бути монополією, оскільки управління будинком може здійснювати будь-хто, бо новий закон дає право вибору. Будуть працювати управляючі компанії, про які йдеться у публікації, чи ні - від мене не залежить. А ось послугами «Другої рівненської управляючої компанії» зможуть скористатися ті мешканці, які оберуть її у якості управителя. Що ж до зміни директора «Другої рівненської управляючої компанії» — це звичайний робочий процес. До того ж Сергій Пилипака - хороший спеціаліст у сфері ЖКГ, працює моїм помічником і вже тривалий час безкоштовно консультує рівнян з юридичних питань, у тому числі й щодо управління будинками. А той ажіотаж, який створюється навколо мене, управляючих компаній та діючих жеків, є спробою усунення рівненських комунальників з ринку надання житлово-комунальних послуг. І як наслідок - заведення компаній із іншим міст. Адже будинки у будь-якому випадку має хтось обслуговувати, і лише від рівнян залежить, чи це будуть свої, перевірені люди, чи «приїжджі заробітчани». Звідси й заяви про «фейковість» управляючих компаній. Тому мені шкода, що керівник ГО ««Антикорупційний моніторинг» свідомо чи ні підігрує тим, хто хоче взяти під свій контроль житловий фонд Рівного, - зазначає Святослав Євтушенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Мене звуть містер Картер Коллінз, я приватний кредитор, які видають
кредиту і фізичних осіб. Ви були відхилені
так багато банків? Потрібен Фінанси, щоб створити свій бізнес? Зробити
необхідні Фінанси для розширення вашого бізнесу? Чи потрібна вам
особистого кредиту?. зв'яжіться з нами зараз:: cartercreditunionoffer.link@gmail.com

ПОЗИЧАЛЬНИКИ ДАНИХ ФОРМИ

1) ВАШЕ ІМ'Я:
2) СЕКС:
3) ВАШОЇ КРАЇНИ:
4) ВАШОГО РОДУ ДІЯЛЬНОСТІ:
5) СІМЕЙНИЙ СТАН:
6) ТЕЛЕФОНУ:
7) ЩОМІСЯЧНОГО ДОХОДУ:
8) АДРЕСА:
9) ПРИЗНАЧЕННЯ:
10) КРЕДИТНОЇ ЗАЯВКИ:
11) КРЕДИТУ ТРИВАЛІСТЬ:

Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами через копію на цей:cartercreditunionoffer.link@gmail.com у електронній пошті
З найщирішими побажаннями
Містер Картер Коллінз

Дюг, навіщо коментар про свою безграмотність під топ-статтею про Володимира першого видалив? Правда в очі коле?

мда..Євтушенко,шо сєня цуценюк..йому факти-а він "божа роса"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.