У Рівному руйнується вулиця Соборна, відремонтована місяць тому

У Рівному руйнується дорожнє покриття вулиці Соборної, яке відремонтували місяць тому. Про це пише журналіст Юрій Дюг:

"Поки міський голова Рівного Володимир Хомко фотографується Києві на зїзді "Солідарності". У Рівному руйнується щойно відремонтована Соборна. Нове дорожнє покриття не витримало і місяця. А ще ж зима не почалась і сіль ніхто не сипав. 


Нагадую, що міська влада заплатила вже за таку роботу фіктивній фірмі "Трансзахід Логістик"вже майже 5 мільйонів. І планує залатити стільки ж. Але треба спішити, бо до весни вже не буде що приймати. 
Khomko VolodymyrОлександр ДжигирейOles Lopachuk пропоную зробити нововедення - закрити рух по Соборній повністю для авто. Щоб автівки не псували асфальт вартістю 11 мільйонів гривень. 

Ключові слова: 

Коментарі

Живу поряд з дорогою. Правда - тротуари недороблені. Але дорога стала нормальна. Я питав хлопців робітників - за дорогу Хомко досі не розрахувався. Вони кожен день там щось поправляють.
Здіймати галас через нібито неякісну дорогу - не чесно. Так, є недоробки, але зовсім не суттєві...

Півтора кілометри новенької якісної дороги???????

Сядь за кермо і проїдься по ній - пральна дошка. Тротуар так і не дороблений, зливні решітки нижче рівня асфальту і постійно гупаєш амортизаторами коли їдеш по них, верхній шар асфальту починає вже сипатись.

Це такі нові європейські дороги в 11 мільйонів гривень за півтора кілометра???

Ще одне задовбане(зайобане) шефом-казнокрадом нещастя...був завуч,тепер-воно,тому,і не дивно,що сліпе на обидва ока

дати,батєнька(матушка)-сліпий(-а),або хамлосмоктун(-а)..Але,швидше за все,- і одне,і друге,тяжко такому(-ій) недоробленому(-ій) на світі жити..

Він бачить одну ямку, а ми бачим півтора кілометра нової дороги. Нехай і з однією ямкою. Робітники все одно цю ямку залатають - прийдеться виходити вночі нову видовбувати?

Так він якраз ділом і займається: цвкавитьться у влади чого ямка у новенькій дорозі за 11 мільйонів гривень? Це справа журналістів тикати паршивих котів к владі у те де вони насра...нагосподарювали

Він уже задовбав вкінець... Одну і ту ж ямку фотографує вже другий місяць...
Ділом займись, дурню!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.