Нардеп з Рівного хоче розганяти міліцейський мітинг водометами

Народний депутат з Рівного Андрій Лозовий вважає, що мітинги міліціонерів потрібно розганяти та придушувати. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбук".

"По совісті, мирний мітинг звільнених ментів треба було б розігнати. Тому, що вони не менти, а мусора. Розігнати в зрозумілих для них традиціях: сльозоточивий газ, кийки, водомет, світлошумові гранати і т.д.". – написав Андрій Лозовий на своїй сторінці у "Феусбук".

Нагадаємо, що днями під будівлею МВС у Києві відбувся чисельний мітинг працівників правоохоронних органів, котрі не пройшли переатестацію в новостворену поліцію. Протестуючі міліціонери вимагали скасувати накази міністерства та Закони через які воони втратили роботу.

Ключові слова: 

Коментарі

Любой, кто хотя бы раз сталкивался в жизни с системой МВД готов сам поучаствовать в силовом разгоне милицейского протеста. Бесплатно и с огоньком.Полиция как институт – это услуга, которую оказывает государство гражданам, по обеспечению их безопасности.

Вот когда эта услуга станет качественной – вот тогда и появится доверие. А до тех пор как бы ты не называл ментов – милицией или полицией (копами) они все равно будут оставаться “ментами”.

И доверия к ним будет такое же как и к тем, кто вышел сегодня под МВД.

http://hvylya.net/analytics/politics/pochemu-ukraintsyi-ne-sochuvstvuyut...

Милиционеров не нужно жалеть, потому что они «социальные паразиты» http://hvylya.net/news/exclusive/militsionerov-ne-nuzhno-zhalet-potomu-c...

На таке говно шкода воду переводити.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.