Рівненська митниця хоче поборотися за гроші на дороги

Народні депутати, що обиралися від Рівненщини, а також облдержадміністрація відгукнулися на пропозицію митниці поборотися за 194 млн. гривень для будівництва доріг. Про це повідомив виконуючий обов'язки начальника Рівненської митниці Андрій Чаборай.

- Ми надіслали відповідні листи нашим рівненським народним депутатам. Уже мав розмову із Сергієм Євтушком - його помічники готують документи і з ними він піде до Гройсмана. Також нашу ініціативу підтримав голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков. Таким чином усі включилися в лобіювання інтересів нашої області, - зауважив Андрій Чаборай.

Нагадаємо, що минулого тижня Чаборай виголосив ідею включити Рівненщину в перелік областей, де в якості експерименту 50% перевиконання зі збору митних платежів спрямовуватиметься на будівництво доріг. Таким чином область одержить інвестиції, додаткові надходження податків, розвиток Рівненської митниці та потенціний розвиток туристичної сфери.

Згідно з Законом України від 03.09.2015 р. №666-VIII "Про внесення зміни до розділу 6 "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України", у якості експерименту Одеська, Волинська, Львівська і Чернівецька області одержать до спеціальних фондів обласних бюджетів 50% суми перевиконання загального обсягу індикативних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок із ввезених на митну території України підакцизних товарів, податок на додану вартість з ввезених товарів під час митного оформлення у згаданих областях).

Перевиконання митних платежів на Рівненщині за 11 місяців цього року склало 406 млн 952 тис грн.

Про це повідомили з Рівненської митниці.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.