На Рівненщині учасники АТО отримали професію водія

Закінчили навчання 14 учасників АТО, які здобували професію «водій автотранспортних засобів категорії «В», десятеро з них - у рамках державної бюджетної програми «Заходи соціальної та професійної реабілітації учасників антитерористичної операції».

Протягом 1,3 місяця вони навчалися в Олександрійському відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. За цей час чоловіки добре вивчили будову автомобіля, правила дорожнього руху та здобули навики з практичного водіння, що й продемонстрували під час кваліфікаційної атестації.

За словами слухачів, їх приємно вразила матеріально-технічна база відділення, використання сучасних інформаційних технологій, комп’ютеризованих симуляторів та автотренажерів, до них у навчальному закладі ставилися з увагою і турботою, забезпечили психологічні консультації.

Тепер випускникам залишилося витримати іспит у Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, підпорядкованому ВДАІ.

Дехто із слухачів після навчання відразу буде працевлаштований. Приміром, Володимир Тодор працюватиме в ПАТ «Рівнеазот».

У центрі сподіваються, що й інші випускники, люди з бойовим і життєвим досвідом, незабаром матимуть роботу або розпочнуть власну справу, та бажають їм успіхів у мирному житті.

Повідомляє Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.