На Рівненщині "Мирогощанський державний іподром" врятували від банкрутства

Як писав раніше сайт "ВСЕ" попри свою гучну назву ДП "Мирогощанський державний іподром" - це перш за все сільськогосподарське підприємство, яке має більше трьох тисяч гектарів землі. Тут займаються вирощуванням свиней, великої рогатої худоби і лише незначну частину – конярством.

Кілька років поспіль у цього підприємства справи йшли вкрай погано: землі аби як оброблялись, поголів’я свиней та корів скорочувалось, збільшувались борги. Так тривало до літа цього року допоки у Мінагрополітики не вирішили провести роздержавлення. Простіше кажучи – розпаювати землю і видати селянам те, на що вони заслуговують по праву і чого вже довгий час домагаються.

Аби навести лад на "Мирогощанському державному іподромі" було вирішено замінити керівництво. Було проведено відкритий конкурс і новим директором став Володимир Присяжненко.

– Першочерговим завданням було провести інвентаризацію підприємства та зупинити процес доведення його до банкрутства. – розповідає директор ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимир Присяжненко. – Вдалося домовитись про замороження попередньої заборгованості. Знайшли порозуміння з колективом, погасили прострочену заборгованість по заробітній платі, вчасно виплачуємо поточну. За вимогами Фонду держмайна провели інвентаризацію та виготовили технічні паспорта на будівлі.

За короткий час на підприємстві збільшили поголів’я свиней та навели порядок у стаді великої рогатої худоби. А профспілка, вперше за останні роки, виділила пенсіонерам зерно з нового урожаю. Над підприємством більше не нависає загроза банкрутства, а над працівниками – втрата землі, яка їм належить по праву.

За словами директора ДП "Мирогощанський державний іподром" Володимира Присяжненка, на сьогодні повністю підготовлений пакет документів необхідний для початку процесу роздержавлення підприємства та розпаювання землі. Тепер слово за Кабінетом міністрів, котрий має прийняти відповідне рішення.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.