Рівненська будінспекція поставила крапку в скандалі навколо бульвару на Пересопницькій

Сайт "ВСЕ" неодноразово писав, про протистояння на вулиці Полуботка у Рівному, де мешканці будинку виступили проти забудови двору та бульвару на вулиці Пересопницькій. Більше десяти років тому, Рівнерада віддала цю територію в оренду приватному підприємству. Де орендар планував побудувати торгово-офісне приміщення. Попри те, що там знаходяться комунікації, а двір – взагалі прибудинкова територія, підприємство отримало дозвіл та містобудівні умови. Однак багато років нічого не будувалось, в тому числі й через протести мешканців.

Справа вирішувалась у судах та врешті решт, коли закінчився договір оренди, міська рада вирішила його не поновлювати. З цим були не згодні на підприємстві. І справа знову зайшла у суди. Була навіть історія з підробкою документів та юридичними маніпуляціями. Були проведені громадські слухання де фахівці навели факти численних порушень існуючих норм і правил у сфері будівництва.

Крапку в цій історії поставило Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області. Згідно висновку інспекції, через невідповідність закону та регуляторним актам, було скасовано декларацію про початок виконання будівельних робіт.

В свою чергу Управління містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому повідомили, що містобудівні умови, котрі були видані орендарю мали чинність до 12 березня 2013 року. А значить вже не мають законної сили.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.