На Рівненщини бюджетникам збільшено оклади

Кабінет міністрів відповідно до проведеної у вересні індексації встановив підвищені оклади працівників бюджетної сфери. Підвищення посадових окладів встановлюється з 1 грудня 2015 року. Про це йдеться у постанові КМУ від 9 грудня №1013.

Так, згідно з постановою, у межах витрат на оплату праці, затверджених у кошторисах установ, закладів та організацій, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов'язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій посадові оклади підвищуються на 10% та 25%.

Зокрема, під 10% підвищення окладу підпадають працівники державних нотаріальних контор та державних нотаріальних архівів, працівники Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень.

Також це стосується співробітників Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та його регіональних відділень, працівників Національної школи суддів України.

Підвищення окладу на 25% передбачається для керівників Верховної Ради, обласних та Київської міської державної адміністрації, обласних та Київської міських рад, членів Вищої ради юстиції та членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Голові, заступникам голови, секретарю та членам ЦВК, Керівнику, заступнику Керівника Апарату Верховної Ради, голові, його заступникам та членам Нацради з питань телебачення і радіомовлення оклад буде також збільшено на 25%.

Таке саме підвищення передбачається для працівників секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, працівників Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" (крім посадових окладів гендиректора і його заступника), працівників Національної служби посередництва і примирення та її відділень (крім посадових окладів голови, першого заступника голови, заступника голови), працівників Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом міністрів України".

Це стосується також і Прем'єр-міністра, оклад якого встановлюється розпорядженням Президента України №22 від 8 січня 1992 року у розмірі 20 мінімальних заробітних плат. Так, від 1 грудня оклад Глави уряду становитиме 34 тисячі 450 гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.