Поліція взялась за розслідування захоплення групи "ТИПОВЕ РІВНЕ"

Від сьогодні питанням хакерського віджиму спільноти "ТИПОВЕ РІВНЕ" займається Відділ по боротьбі з кіберзлочинністю УМВС України в Рівненській області. Факт рейдерського захоплення спільноти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Шановні типові рівняни, спільнота "Типове Рівне" досі знаходиться в руках зловмисників. Ця сторінка тимчасово буде офіційним джерелом інформації від адміністрації ТР, доки адміністрування нами Типового не буде відновлено.
Від сьогодні питанням хакерського віджиму спільноти займається Відділ по боротьбі з кіберзлочинністю УМВС України в Рівненській області. Факт рейдерського захоплення нашої з вами спільноти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Також звертаємо вашу увагу, що у мережі з'явилася фейкова сторінка ТИПОВЕ РІВНЕ. Жодного відношення до неї засновники ТР не мають. 
Триматимемо вас в курсі подальших подій.
Адміністрація ТР
Стьопа Стьопич 
Вова Морозюк 
Олександр Михальчук 
Дядько Пол " -
йдеться у повідомленні спільноти, яка стала резервною сторінкою адмінів "Типове Рівне"

Ключові слова: 

Коментарі

Поліція взялась за розслідування захоплення групи "ТИПОВЕ РІВНЕ"???? А що, в Рівному є поліція? Сміх та годі! Вони, поліціанти, роками не можуть справи довести до суду. В Рівному є клани! Хумко їх очолює і поліція в кишені . Щож ніщебродам і 100 тисяч баксів статок! За такі гроші можно й друзів здавати! Така вона, поліція сучасного Рівного! Але це поки. Тих поліціантів що повілися на бабло, хабарі та схеми, які без сумління та гідності (ЧЕСТИ) підуть - геть. Та хай потім не кажуть - ЧЕСТЬ ОФИЦЕРА! Знали таких офицеров. По ходу стануть - нулями. Скрізь!

нєхуй було всіх підряд банить за висловлення своєї думки!!!, от і вам вернулось півні!), вова морозюк це тобі бумерангом за те що мене забанив сілючок лоховитий!!!!!!), нема чого москалям сраку лизать!!!!!!!!!!!

Щойно надіслав інформаційний запит в УМВС в Рівненській області
Якщо підтвердять - то значить правда, спростують - унилий самопіар

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.