На Рівненщині комунальні аптеки продаватимуть ліки за соціальними цінами

У ході засідання постійної комісії з економічних питань та комунальної власності депутати, серед іншого, затвердили план фінансово-господарської діяльності на 2016 рік обласного комунального підприємства «Аптека «Ліки».

Контракт з керівником цього підприємства Олександром Івановим був підписаний у червні 2015 року, відповідно до рішення облради. Голова постійної комісії, а у попередньому скликанні - голова облради Михайло Кириллов відмітив, що тоді він поставив новопризначеному керівнику підприємства завдання – збільшити його прибутковість та збільшити торгівельну мережу аптечних кіосків.

Олександр Іванов проінформував депутатів, що за ці кілька місяців його роботи прибутковість підприємства зросла. За результатами дев‘яти місяців 2015 року до обласного бюджету сплачено 34,1 тис. грн., на наступний рік планують надалі збільшувати товарообіг. Відповідно до затвердженого плану, до обласного бюджету в 2016 році буде сплачено мінімум 78,2 тис. грн.

Крім того, збільшується торгівельна мережа – незабаром відкриються ще три аптечні пункти – в обласному перинатальному центрі та в обласній дитячій лікарні.

- Враховуючи складну економічну ситуацію в державі, багато людей не можуть собі дозволити придбати навіть найнеобхідніші ліки. Наше завдання – зробити ціни на ліки якомога дешевшими. Так як «Аптека «Ліки» - обласне комунальне підприємство, ми не ставимо завдання отримувати надприбутки. На лікарські препарати, які реалізуються в мережі аптечних пунктів цього підприємства, встановлюється мінімальна націнка, що дозволить зробити їх ціну меншою, ніж в інших, приватних, аптеках. Також продовжуватимемо роботу з розширення мережі аптечних пунктів, щоб в кожному обласному медичному закладі працювала аптека, ціни в якій будуть доступними - розповів голова обласної ради Володимир Ковальчук.

Про це повідомили у Рівненській облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Шановний Кірілов.поясніть прости людям:1.як ви переписали в 2015 році Статут Кп Аптки Ліки за яким аптечним закладом може керувати будь-хто,наприклад Олександр Іванов(слюсар вищого розряду).2.За 2014 рік дана аптека дала прибуток в бюджет області за 4 квартали 54 тис грн,а за 2015 рік тільки перший квартал був прибутковий - 31 тис грн, другий і третій квартал-збиткові. В четветрому кварталі Кп Аптека Ліки взяла участь в тендері і відпустила Рівненській швидкій(гол.лікар Бортник А)медикаментів на суму 3 млн грн, при цьому прибутку Аптека не отримала, а от головний лікар швидкоі в грудні місяці придбав новеньке авто, за 500 тис грн....як гарно можна господарювати за гроші громади і розповідати про відкриття дешевих аптек яки буде керувати зовсім не Кп Аптека Ліки і не обласна рада Рівненськоі області, а новостворена структура Рівне-Фарм яка і буде ділити прибутки між новими чиновниками .b

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.