Мешканців Рівненщини запитають, що вони думають про владу

Жителів Рівненщини запитають, що вони думають про владу.Для цього в області проведуть соціологічне дослідження, яке здійснить обласна організація ВГО «Українська Асоціація Маркетингу».

Громадська організація стала переможцем Конкурсу з визначення виконавця соціологічних досліджень громадської думки жителів Рівненської області.

«Таке дослідження проводиться з метою вивчення потреб мешканців Рівненщини та проблем області. Це потрібно для того, аби зрозуміти в якому напрямку повинна рухатися та працювати влада далі», - розповів радник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Мініч.

Загалом на конкурс подали проекти три громадські організації, котрі можуть проводити соцопитування. Переможця обирала комісія, до якої увійшли не тільки представники влади, а й обласні депутати, науковці місцевих вищих навчальних закладів.

«Конкурс проведено відкрито та прозоро. У цьому ми змогли переконатися. Адже безпосередньо перед обранням кращої пропозиції тривало громадське обговорення проектів. А потому організації презентували остаточний результат свого соціологічного продукту», - розповів координатор Центру імені Олександра Разумкова на Рівненщині Аркадій Сльоза.

Так, дослідження громадської думки мешканців Рівненщини проведуть до кінця 2015 року. Заплановано опитати 2700 респондентів з усієї області. Результати дослідження будуть оприлюднені на сайті Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.