Рівненські військові зробили подарунок дітям

У Рівному, в 55 окремій бригаді зв’язку оперативного командування «Захід», відбувся День відкритих дверей для дітей з серцево-судинними захворюваннями Клеванської санаторної школи-інтернату, які стали переможцями акції "Допоможи пораненому бійцю в протезуванні".

Восьмикласників запросили, щоб віддячити за підтримку, таку необхідну військовослужбовцям Збройних Сил України, та ознайомити з історією і сьогоденням воїнів-зв’язківців як у мирний час, так і під час виконання бойових завдань.

Особливо школярів цікавили складання бійцями військової присяги на вірність Українському народові, проходження військової служби чоловіками та жінками, їх участі в АТО.

Після отримання відповідей на всі запитання дітей запросили до військової каплички, де вони разом з представниками Української Православної церкви та військовослужбовцями помолитися за здоров’я всіх присутніх та тих синів і доньок українського народу, які сьогодні стоять на захисті східних рубежів нашої Держави.

Старшою групи дітей, які прийшли в гості до військових, була вчитель Тетяна Чалюк - мама майора Олексія Богуславського - учасника АТО, який загинув на сході України в червні цього року. Саме в цій частині багато років поспіль проходив службу її син.

Найбільше школярам сподобалося у військовій їдальні, де їх зустріли гарячим чаєм, пиріжками та солодощами. Військовослужбовці бригади, серед яких немало дівчат, розповіли про свою участь у бойових діях та зустрічі з школярами Луганщини. У відповідь діти передали своїм захисникам малюнки та ангели-обереги, які невдовзі поїдуть на передові позиції зони проведення АТО.

Як зазначив старший офіцер відділу з роботи з особовим складом 55 окремої бригади зв’язку майор Віталій Фінів, нашим обов’язком є виховання справжніх патріотів, а тому молоді потрібно показувати приклади самопожертви та героїзму сьогодення за майбутнє нашої Вітчизни.

- Саме так вони із першоджерела дізнаються, чим займаються військовослужбовці Збройних Сил України, і їх роль у збройному протистоянні з ворогом, - зазначив офіцер.

Командування військової частини подякувало Союзу ветеранів АТО за внесок у виховання підростаючого покоління Рівненщини та представникам Української Православної церкви за душпасторську опіку військовослужбовців бригади зв’язку.

На завершення заходу діти отримали на згадку книгу «Доземно вклоняємось українському солдату», солодкі подарунки та підписи на державному прапорі з побажаннями про перемогу та мир від учасників антитерористичної операції на сході України.

Прес-офіцер оперативного командування «Захід» майор Віктор Шубец

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.