Рівненський державний гуманітарний університет відсвяткував 75-річчя

Ще один вищий навчальний заклад Рівненщини відсвяткував ювілейну дату. РДГУ був заснований у 1940 році як учительський інститут. З  роками, у зв’язку із неодноразовою реорганізацією, п’ять разів змінювалась і назва навчального закладу. Нині це один із найбільших вишів області. У його складі 5 навчальних корпусів, 7 гуртожитків, спортивні, тренажерні, гімнастичні зали, зали хореографії та художньої гімнастики. Нині в університеті навчається майже дев’ять тисяч студентів. Вони здобувають вищу освіту на 9 факультетах. Привітати науковий та творчий педагогічний колектив завітали керівники області та міста.

«Продовжуючи традиції державного педагогічного інституту та інституту культури, університет сьогодні  працює за європейськими орієнтирами організації професійної освіти, наукових досліджень і творчої роботи, щороку розширює нові спеціальності, поглиблює розробку багатьох важливих проблем педагогічного та мистецького життя Рівненщини»,- наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

Сьогодні в університеті працює понад півтисячі науково-педагогічних працівника, серед яких: 6 академіків, 6 членів-кореспондентів, 1 заслужений діяч науки і техніки, 7 заслужених працівників освіти, 9 заслужених працівників культури, 3 заслужені артисти, 1 заслужений тренер, 1 заслужений винахідник та ін.

«Результати новаторських проектів, інноваційних засад знайшли втілення у підручниках, монографіях, статтях, методиках навчання. Сформована в університеті науково-педагогічна школа гідно представляє власні дослідження та досвід на міжнародних, всеукраїнських конференціях, активно співпрацює з освітніми закладами країни»,- додав начальник управління освіти  і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

З нагоди ювілею, працівники вишу отримали грамоти та відзнаки від керівництва  області та міста та Національної академії педагогічних наук України.

Повідомляє прес-секретар управління освіти  і науки Людмила Деркач.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.