Рівняни скаржаться на водія "BMW"

У спільноті "Я паркуюсь як МУДАК" рівнянка опублікувала фото, на яких видно, що водій "BMW" на великій швидкості їздить по пішохідній доріжці, виконуючи небезпечні маневри.

"8-20 утра. Возле школы 2. Этот му.... мужчина или эта ж.... женщина подвозили своё чадо в школу. Я шла навстречу, фотографировала и хотела пообщаться. Но как только увидели, что я иду и фотографирую, то на сумасшедшей скорости развернулись так, что девочка еле успела отскочить в сторону. Когда я к ней подбежала она даже не могла говорить - была в шоке. На фото видно как девочка развернулась и смотрит этому м... вслед..." - написала рівнянка та додала до публікації фото.

В коментарях до даного запису почали зазначати, що водій даної автівки часто на дорозі поводить себе неадекватно, перевищує швидкість та робить небезпечні маневри.


 

Ключові слова: 

Коментарі

Цього підараса часто бачу. Шо воно тим відром старим понтує, хай дирки поварить краще.

блін завжди недовльні то вас в мото сезон мотоциклисти невлаштовують,тепер бмвшнікі а що далі пішоходи перевищують швидкість???
дивіться на себе і завидуйте мовча

Їздить собі в кайф і правильно робить

ти дебіл боком нада давайть там де людей нема, а не на тратуарах чи біля шкіл хочеш дати боком то їдь в поля або за межі города, там хоч людей нема і ніхто не постраждає від дебіла в якого в голові тількі опілкі в лучшому випадку, а худшом какашка в голові рас від боком дає на тротуарах або в місцях де багато пішоходів, колеса по пробивати щоб більш такого не робив

Чого причепилася до нього? Нормальний чувак цей водій. Ну чкурнув трохи, не бачу криміналу ніякого, буде пішохідам наука, як гав ловить. Тож нехай кацапня у своїй рашці кермувальників критикує, а ми тут самі розберемось.

"Дятєл" він і в Африці дятєл...і таких дятлов з купленими правами і купленими мозгами в нашому місті,дякуючи славній міліції дох....і назва їм водії з дурдома...природа пошуткувала...

Б*я несмішіть хоть людей...а ця кацапка хай в донецьк їдетам Расєяні хороші та боком недають...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.