Депутати Рівненської обласної ради вирішують, як відновити землю після незаконного видобування бурштину

Депутати Рівненської обласної ради  вирішують як провести інвентаризацію та відновлення земель, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину
Згідно пропозиції депутата обласної ради Олександра Васильєва до порядку денного постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи було внесено питання «Про проведення інвентаризації земель, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину».
-       На мою думку, перед нашою комісією стоїть одне з першочергових завдань – провести інвентаризацію земель, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину. Ми не знаємо і не маємо реального обліку і таких даних по Сарненському, Зарічненському, Дубровицькому, Рокитнівському, Володимирецькому районах. З кожним роком обсяги таких земель збільшуються. Наприклад, у минулому році про Зарічненський район ще не йшлося. Отож, з метою реальної оцінки масштабів екологічної катастрофи у Рівненській області, наша комісія  має ініціювати розгляд обласною радою питання щодо інвентаризації порушених земель та їх подальшого відновлення, - наголосив у своєму виступі секретар постійної комісії Олександр Васильєв.
Участь в обговоренні актуального питання взяли: заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, голова постійної комісії Володимир Валявка, члени постійної комісії, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – керівник секретаріату Богдан Сологуб, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Сергій Дубич.
-       Комісія рекомендує Головному управлінню Держгеокадастру підготувати на наступну сесію облради проект рішення «Про Програму розвитку земельних відносин», де передбачити комплекс заходів з інвентаризації порушених земель у північних районах області, відновлювальні заходи, а також відповідне фінансування, -  зазначив голова постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Валявка.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.