Птича: Роман Коваль пригрозив захоплювати московські церкви на Рівненщині

 
На Рівненщині в селі Птича - нове загострення в майже річному протистоянні за храм. Приблизно місяць тому в церкві зачинились місцеві жінки і оголосили голодування. Вони, як і більшість селян, хочуть, щоб у церкві служив священик православної церкви Киїського патріархату. Втім перед святом Миколая жінок, схоже, вирішили викинути з церкви. 

 До храму приїхали приблизно 200 невідомих людей. Селяни звернулися за допомогою до активістів "Правого сектора". Про це повідомила прес-служба організації на Рівненщині.

Як розповів лідер «Правого сектора» Рівненщини Роман Коваль з місця події, у село приїхало кілька автобусів із ченцями Почаївської лаври, яка належить УПЦ МП. Священнослужителі намагаються захопити церкву, яка вже більше року стоїть опечатана. Між селянами-прихильниками УПЦ КП та приїжджими трапилася бійка. 

— Я попередив поліцію: якщо Московський патріархат не припинить провокації у Птичі, то ми будемо відбирати у них усі церкви на Рівненщині,  — додав Роман Коваль у розмові з журналістами видання "Рівне Вечірнє".

Міжконфесійний конфлікт у селі Птича триває вже більше року, після того, як громада Свято-Успенської церкви  УПЦ МП своєю більшістю виявила бажання перейти до УПЦ Київського Патріархату.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.