Ініціативна група зібралась рятувати "Міжнародний аеропорт Рівне"

На електронну адресі інтернет-сайту "ВСЕ" прийшов лист від члена наглядової ради агенції "ІнвестІнРівне" та  робочої групи з питань інвестицій Рівненської ОДА Олександар Ковальчука. В ньому йдеться про створення ініціативної групи щодо порятунку та розвитку "Міжнародного аеропорту Рівне". Далі подаємо текст листа без скорочень та редагування. А також копію звернення, яку ініціативна група підготувала та направила керівництву міста та області.

Сподіваюся разом, нам вдасться зупинити початок кінця МАРу (міжнародний аеропорт Рівне) та низку глибоко кризових процесів.

Пишу вам з літака, по дорозі до Амстердаму, це навіть якось символічно ) Івент від ЄБРР, куди прямую, там буде про інноваційні технології. Про речі які роблять наше життя більш прогресивним, продуктивним, безпечним, комфортним і цікавим. Наступного року, ми могли би заявити Рівне, для проведення таких заходів. Світ відкритий до ініціатив та пропозицій. Але світ, навіть не уявляє, що в місті, де живе 250к люду, поряд з ЄС, власним міжнародним аеропортом не може користуватися їм для запрошення гостей, і проведення знакових подій, в додаток до щоденного користування, бо... Що?

Бо все починається з того, що "наше спільне комунальне", це "чиєсь персональне". А від спільного, там лише відповідальність, втрати та збитки. Сумно.

В продовження посту на ФБ, про плани і перспективи. Ми все ж таки зібрались в колі дорадчого органу. Говорили довго і про різне. Не раз і не два. І перед тим, як оприлюднити стратегію розвитку, вирішили що першочергові заходи, мають зупинити подальше поглиблення ж...и, яка вже є на підприємстві. Скажу коротко. Жодного позитивного тренду або аспекту не ідентифікували.

Я за створення та позитивні ініціативи і реалізацію можливостей. Моє нелюбиме, це критика, профанація і зрада. Не хочу виглядати "всепоганом" і "нічогоневийдом", але у випадку з МАРом, пахне саме цими інгредієнтами. Про розвиток ні слова вголос, поки не зрозуміємо разом, що там і як. Можливо хтось таки націлився на цей актив і використання його у неприродній спосіб. Не знаю. А ви?

В додатках лист. Продукт народжувався довго, зі скрипом. Адресовано усім "властьімущим". Бо це стосується всіх. Сподіваюсь що разом, ми дамо цьому хід. Якщо треба зустрітись разом оффрекорд, буду. Якщо разом з дорадчим органом, організую. Прошу лише когось з вас, взяти на себе модерацію, місце і час. Наступного тижня, з вівторка, я на місці.

До речі. Один з рівненських нардепів, запропонував свою допомогу. Запити, лобіювання, просування, прискорення, вплив...". – написав Олександр Ковальчук в листі, який прийшов на редакційну пошту сайту "ВСЕ".

Олександр Ковальчук (на фото праворуч) у міжнародному аеропорту Любліна

В документі, прикрипленого до електронного листа та адресованого керівникам міста та області, йдеться про пропозиції щодо порятунку, відродження та розвитку "Міжнародного аеропорту Рівне". Звернення підписане учасниками ініціативної групи, куди увійшли колишні керівники рівненського аеропорут, його нинішній директор та член наглядової ради агенції "ІнвестІнРівне" та  робочої групи з питань інвестицій Рівненської ОДА.

Проект "Міжнародного аеропорту Рівне"

Нагадаємо, Олександр Ковальчук кілька місяців тому презентував концепцію будівництва нового аеропорту і  Рівному.

Коментарі

Скільки можна "літати" в небесах??? Зійдіть на землю і реально починайте мислити, а не далі розмов нічого не продвигається. В країні хауз, не має стабільності.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.