Рівнян просять допомогти однорічній дитині

До редакції сайту "ВСЕ" надійшов лист від мами, чия дитина потребує термінової допомоги:

 

"Добрий  день!

Я, Осьмуха Інна, мама чарівної дівчинки, Осьмуха Олександри.

Саша народилася 03.12.2014, у місті Києві, з діагнозом спина біфіда. З полового будинку нас направили в інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. І нам пояснили, що оскільки у дитини немає порушень тазових органів і не має спинномозкової грижі, яку треба видаляти в перші години життя, а просто шкірний дефект, тобто ямка в пояснично-хрестовому відділі, яка покрита тоненькою плівочкою, а не шкірою, то хоч операція і потрібна буде, але не скоро.

 Через 5 місяців нам зробили МРТ. Повністю наш діагноз:"Spinabifida, фіксований спинний мозок, дермальний синус хрестової області. Висновок: потрібна операція, оскільки у дитини фіксований спинний мозок. Якщо  не прибрати фіксацію, то в період активного зростання дитини, приблизно від 1,5 року, йтиме натяжіння спинного мозку і поступово будуть відмовляти тазові органи, а також дитина буде змушена користуватись інвалідним візком (параліч нижніх кінцівок)

Спілкуючись з батьками дітей з подібним діагнозом, я дізналася, що є шанс на повне одужання. Операції по зняттю фіксації спинного мозку і звільненню нервових корінців роблять в Ізраїлі. Головна особливість такої операції полягає в повному звільненню нервовихкорінців, реконструкції хребетного каналу, або вставки імпланта, що надалі не призводить до повторної фіксації спинного мозку. Нам розробили план нашого лікування і виставили рахунок на 55 665$. Не буду приховувати, такі операції роблять і в Україні. Але відгуки батьків, які пройшли усе це  тут невтішні. Майже у всіх дітей, з ким я спілкувалася йде повторна фіксація спинного мозку, як наслідок це приводить до повторних операцій. Але з кожною операцією шанси на повне одужання суттєво зменшуються.

З самого народження Санька проявила себе як борець! Дуже багато лікарів попереджали, що можливі порушення також з боку психологічного розвитку. Але вона дала відсіч їм усім! Брала іграшки,цікавилася навколишнім світом. Навіть у п'ять місяців, маючи в розмовному запасі"бу-бу і ррр", після МРТ і наркозу вона так почала лепетати щось по своєму без зупинки! Вчасно сіла і зараз намагається ходити .

Звертаємось до Вас з проханням допомогти нам! Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу надану Вами!

З повагою Осьмуха Інна

Контактні номери телефонів: 095 913 93 61

Вайбер: 093 745 14 43

Ссылки на группы
https://www.facebook.com/groups/1519495775030262/ Фейсбук
https://vk.com/club107319656 в контакте
http://ok.ru/group/57623474536491 Однокласники

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.