Як у Рівному кандидати в поліцейські на останню співбесіду чекають

Питання щодо етапів відбору у патрульну поліцію Рівного дедалі більше непокоять кандидатів. Адже люди не розуміють, за якими правилами одних запрошують далі, а інших без пояснень відсіюють. На гарячій лінії поліції відповідають завжди однаково: «Усі дані обробляються у Києві, чекайте».

 

 

Про усі етапи відбору у поліцію, читайте тут:
Набір у патрульну поліцію Рівного: вимоги до кандидатів
Як у Рівному проходить відбір у «Нову поліцію»
«Нових поліцейських» у Рівному перевірить військово-лікарська комісія
У Рівному назріває скандал через «Нову поліцію»
Як у Рівному майбутні поліцейські здавали ФІЗО
Які задають питання під час психотесту для поліцейських у Рівному?

Черговий після психологічного комп’ютерного тестування етап, який повинні пройти кандидати, – це співбесіда. Ходили чутки, що вона має відбуватися за участі працівників поліції, представників профільного міністерства. Тим часом майже 50% із тих, хто здав комп’ютерний тест, отримали запрошення на додаткове психологічне тестування - особисту співбесіду з психологом та психіатром. Ті, хто має таке запрошення, і ті, хто чекає одразу на співбесіду з керівництвом поліції, непокояться. Перші - через те, що, можливо, комп’ютер виявив недоліки, тому їх кличуть на додаткове тестування. А другі переймаються, що їх взагалі нікуди не покликали. Відтак, хвилюються, що, можливо, далі не проходять. Варто зазначити, що поліцейські з інших міст пишуть про те, що у них під час відбору додаткові тести проходили лише одиниці, але наразі у поліції служать і ті, хто проходив цей етап, і ті, хто був запрошений одразу на співбесіду.

 У соціальній мережі «Вконтакті» у групі «Патрульна поліція Рівного» кандидати пишуть, що, як і раніше, ніхто нічого не пояснює, говорять коротко: «Дані обробляють у Києві, чекайте». А деякі навіть почали складати вірші.

Разом із тим ті, хто ходив на додаткове тестування, розповідають, що запрошеним пропонують пройти на комп’ютері тести на логічне мислення та знову відповісти на запитання, як на попередньому етапі. Але цього разу запитань удвічі менше. Впоратися потрібно за півтори години. Після цього психолог запрошує на співбесіду та задає запитання на кшталт: «Яка столиця Франції?», «Які області межують із Рівненською областю?», «Що потрібно змінити у країні?», «Чому йдете у поліцію?» тощо. Потім спеціаліст пропонує виконати декілька простих тестів: розкласти кольорові папірці в порядку, у якому хочеться, запам’ятати геометричні фігурки і показати на іншому листку ті, які запам’ятав. Психолог роздруковує оброблені комп’ютерні дані з тестування, пише свій висновок та передає усе це психіатру, який на основі вищевказаного теж пише свій висновок.  А далі знову без пояснень: «Чекайте повідомлення на електронну скриньку».

Тим часом претенденти у поліцейських, не отримавши відповіді, самі домірковують у соціальних мережах, що насправді відбувається.

Варто зазначити, що раніше планувалося, що поліцейські розпочнуть навчання у середині грудня цього року. Втім, за попередньою інформацією, навчання для майбутніх копів розпочнеться уже в новому році, у кінці січня у селищі Городок.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.