Посіпаки: хто у помічниках у нардепів із Рівненщини?

435 народних депутатів Укарїни восьмого скликання мають 7626 помічників, частина з яких працює на оплачуваній основі, решта — на громадських засадах. Список помічників нардепів опублікував сайт posipaky.info. Так, серед нардепів з Рівненщини найбільше помічників має “свободівець” Олег Осуховський - 30, найменше - депутат від БПП “Солідарність” Ірина Луценко - 4. Хто допомагає народним депутатам, читайте далі.

 

Народний депутат по виборчому округу №152 від ВО “Свобода” Олег Осуховський має 30 помічників. Із них 11 працюють на оплачуваній основі, у тому числі й депутат обласної ради та екс-голова Рівненської РДА Олексій Бучинський. Серед тих, хто виконує ці функції безкоштовно, зазначаються також прес-секретар ВО “Свобода” у Рівному Євген Івашинішин.

Народний депутат України від «Народного фронту» по виборчому округу №153 Юрій Вознюк має 20 помічників, 5 із них працюють на оплачуваній основі. Першою у цьому списку є дружина нардепа Зоряна Вознюк.

У числі помічників на громадських засадах - екс-кандидат у депутати Рівненської міськради Олексій Орос, депутат обласної ради Олександр Корнійчук, депутат міськради Олександр Нестерук, екс-кандидат у депутати міськради Олег Рогашевський, журналіст і депутат Любов Романюк, депутат Рівненської райради Юлія Щербяк.

У нардепа по виборчому округу №154 від БПП “Солідарність” Олександра Дехтярчука 19 помічників. Серед п'яти помічників, які на платній основі виконують ці функції, і екс-голова Сарненської РДА Петро Рухер.

З-поміж тих, хто працює на громадській основі, є і голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

29 помічників має нардеп по 155 виборчому округу від БПП “Солідарність” Василь Яніцький. З них п'ятеро працюють на оплачуваній основі.

Серед помічників нардепа на громадських засадах зазначається і екс-депутат Рівнеради, а нині начальник управління культури Рівного Тарас Максименко.

Народний депутат по виборчому округу №156 від ВО “Батьківщина” Сергій Євтушок має 27 помічників, із них дев'ятеро - на платній основі.

У числі ж тих, хто працює помічником на громадських засадах, зазначається і прізвище депутата Рівненської міськради Володимира Попика

Андрій Лозовий, який став нардепом за списками “Радикальної партії Олега Ляшка”, має 18 помічників. Шестеро з них працюють на оплачуваній основі.

А серед тих, хто виконує ці обов'язки на громадських засадах, є і депутат Рівненської міськради Роман Стасюк, і депутат Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк.

Уродженка Рівненщини Ірина Луценко, яка стала депутатом Верховної Ради України за списками БПП “Солідарність”, має всього чотири помічники, двоє — на платній основі та двоє - на громадських засадах.

Вадим Сидорчук, який отримав мандат народного депутата за списками “Народного Фронту”, взяв собі 16 помічників, п'ятеро з яких на оплачуваній основі. Заробітну плату за роботу помічника в нього отримує й дружина нардепа Юрія Вознюка — Зоряна Вознюк, яка в чоловіка також зазначається помічником на оплачуваній основі. Також на оплачуваній основі в помічниках нардепа - екс-кандидат у депутати міськради Олексій Орос.

 

Коментарі

покірна теличка,два ....смокче?:))

А як це можна бути помічником відразу у двох нардепів? На сайті ВР цього немає, дивно якось...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.