Рівненський артилерист-клоун влаштував свято Миколая

Рівненський артилерист-клоун Тарас Обоїста влаштував свято Миколая. Про це він розповів у Facebook:

- Немає Дітей та Дорослих... Є діти різного розміру - одні трішки меші, другі трішки більше... Добре, що святий Миколай знає цю особливість дітей, а тому не забуває ні про кого... одним заховавши чьоколадку під подушку, а іншим щось інше. ( все залежить від розміру подушки та слухняності дитини) 

Всі, абсолютно Всі(!), хочуть отримати подарунок...А для цього пишуть листи, св.Миколаю, обіцяють бути чесними, дехто як Інка з інтера - просто кажуть, так і так, була неслухняна та розповідають як вони ображають "дітей", що зажрались і різкою їм не доходить. А ще.... Кажуть... що ботоксні "ребьйонки" - збирають пресконференції, щоб відчитатись перед Миколаєм і почати,інколи, говорити правду -" Ми ніколи не казали, що б'ємось в пісочниці, ми просто стукаємо діток лопаткою та сиплем на голови пісочок для ісполненія некоторих задач " ))) - певно ребйонок теж хоче подарунок, раз почав згадувать , щось схоже на правду... ну це вже хай святий розбирається... коротше поїхали, далі... Про подарунки.

Мої братики, ще звечора чекали Миколая, згадуючи по ходу, всіх Миколок Миколайовичів Миколайчуків... коли по наметові, хтось (?) тупотів та шкрябав кігтиками, вони казали: - то Миколай! (залишалась загадка, чому він там нявчить Смайлик «wink» ) однак, як ви знаєте, святий відрізняється обережністю, тому під подушку нічого нікому не поклав.... хто знає цих солдатів? , ще можуть шмальнуть спросоння Смайлик «smile» тому він, кожному, зробив подаруночок на шикуванні... Діти одягнуті в піксельку були задоволені...що ще потрібно св. Миколаю? вони ж були чемні... майже всі Смайлик «smile»

А ще Миколай через своїх помічників Павлика Дмитришина і Сергійка Сирочука, прислав нам вкотре ліки від застуди, бо перша партія формацетрону, майже закінчилась, а через Оленку Цимбалюк і помічників з костопільської школ N6 прислав смачне варенння та іграшки "смайлики",... а ще зателефонувала дівчинка Віка Шинкаренко і сказала, що Миколай поплутав подушки і заховав їй під головою декілька бушлатів, тому вона передасть їх разом з андріївськими-волонтерськими 10-тисячними варениками...

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.