Рівнянам покажуть "музичні" полотна

Художниця Антоніна Гонтар знайшла свій авторський, неповторний художній стиль, який полягає у тому, щоб навчити глядача відчувати музику в живописі. Експозиція розміщена у двох залах клубного кафе галереї «Євро-Арт» і складається із 18 живописних полотен художниці, виконаних маслом на полотні.

Вступити в діалог музики та мистецтва Антоніні допоміг її чоловік, - музикант, бас-гітарист. Величезне бажання грати разом з ним в одній команді, відчувати музику так, як він, спонукало дівчину вчитись гри на саксофоні. Згодом ці спроби знайшли своє втілення в живописному таланті Антоніни. Так почали народжуватись її цікаві, незвичні «музичні» полотна.

Антоніна була учасником виставки в галереї «Штукі» м. Ополе, Польща. У галереї О. Купчинського  відкривала першу персональну виставку «Зірки світового джазу», присвячену джазовим виконавцям. 

Сьогодні в клубному кафе «Євро-Арт» відкривається друга персональна виставка художниці під назвою «Ефект музики». Картини, представлені в експозиції, були написані під музику різних музичних стилів, тому головна концепція виставки полягає у тому, щоб визначити, під який із усіх перечислених стилів писалась картина та чи реально передати на полотні той психоемоційний стан, у якому ми перебуваємо, слухаючи ту чи іншу музику.

Отож, у власні полотна художниця вкладає не тільки колір, але й душу та музику. І перед глядачами поставлена цікава та незвичайна задача – розшифрувати символіку робіт Антоніни Гонтар, відчути її емоційну сферу переживань різних музичних стилів та невгамовний симбіоз живописного та музичного мистецтв.

Відкриття виставки у четвер, 24 грудня 2015 р. о 13.00 год. Вона триватиме до 24 січня 2016 р.

Про це повідомили з галереї "Євро-Арт".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.