У Рівному стартувала акція "Добро на Різдво"

У Рівному стартувала традиційна благодійна акція «Добро на Різдво». Її організаторами є ПДМ та телеканал «Рівне 1». Мета проекту – подарувати свято дітям, які його позбавлені, здійснити їхні мрії. Ця акція народилася три роки тому, але вже після двох років існування отримала серйозні відгуки на рівні України, розповіла директор Рівненського палацу дітей та молоді Ірина Первушевська.

Учасників акції цьогоріч 17. Серед них є дітки з Сєвєродонецька. Це вперше це увесь час існування проекту. Кожен учасник має свою мрію: хтось хоче ролики, хтось - електронну книгу або ж бігову доріжку, а ще планшет, набір для творчості. Юліана Тет, головний редактор «Рівне 1», розповіла, що телеканал вже не перший рік приєднується до проекту «Добро на Різдво». Так, у ефірі вже стартували сюжети про учасників акції. Щодня у новинах з’являтимуться нові історії діток-учасників. За її словами, головне завдання телеканалу «Рівне 1» - розказати про бажання дітей небайдужим рівнянам, аби кожен учасник акції отримав той подарунок, про який так мріє. Ніна Буряк, керівник Сєвєродонецького міського центру дитячої та юнацької творчості, зізналась, що отримавши лист від Рівненського ПДМу, була дуже зворушена його добротою, тим, що він бере участь у житті дітей міста Сєвєродонецька. Ірина Первушевська стверджує, що унікальність акції «Добро на Різдво» в тому, що волонтери, учасники Парламенту дітей міста Рівного, будуть упродовж місяця піклуватися про учасників, приділятимуть їм увагу.

Акція триватиме з 19 грудня по 19 січня. У її рамках відбудуться два благодійні концерти: 27 грудня о 17:00 – XIV клас-концерт учнів Школи сучасної хореографії, а 5 січня о 18:00 – «Джаз на Різдво». Організатори проекту закликають усіх бажаючих приєднатися до благодійної акції.

Юлія Ніколайчук

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.