Щоб економити, на Дубенщині ставлять GPS

На Державному підприємстві "Мирогощанський державний іподром", що на Дубенщині, запроваджують нові технологічні рішення. Так, нещодавно для ефективного обліку палива та використання техніки тут встановили GPS-моніторинг.

– Нещодавно на техніку, яка знаходиться на підприємстві, було встановлено GPS-пристрої. Завдяки цьому можна буде ефективно контролювати використання техніки та заощаджувати на паливі, – переконаний директор ДП "Мирогощанський державний іподром". – На сьогодні ми вже навели лад в стаді корів, збільшили поголів’я свиней. Погасили заборгованість із зарплати і налагодили вчасну виплату поточної. Тепер потрібно налаштувати ефективну роботу автомобільного та технічного парку підприємства. Переконаний, що такий підхід дасть змогу заощадити на паливі.

За словами Володимира Присяжненка, завершено також оформлення права власності на нерухомість іподрому. Однак головним завданням є початок роздержавлення підприємства та розпаювання землі. Для цього вже підготовано та подано до Кабінету Міністрів увесь пакет необхідних документів. Однак в уряді, з невідомих причин, питання зупинилось. Наразі на підприємстві чекають постанови Кабміну та передачі справ "Мирогощаського державного іподрому" до Фонду державного майнаю. Після чого й має розпочатись процес роздержавлення.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.