Рівненські школярі передали подарунки дітям у зону АТО

Сьогодні учні та вчителі Рівненської ЗОШ №18 передали маскувальну сітку бійцям у зону АТО, а також подарунки дітям із села Трьохізбенка. Воно знаходиться на лінії розмежування між українськими  бійцями та сепаратистами. Діти не мають куди поїхати з рідного села, та незважаючи на обстріли, ходять до школи, бо хочуть вчитися.

Подарунки у Трьохізбенку завезе волонтерка "ДАРу" Вікторія Шинкаренко

- Діти дуже хочуть вчитись і ходять в школу, незважаючи на обстріли та навіть те, що будівля наполовину зруйнована, бо в неї поцілив "Град". Вони сидять в школі тепло одягнені, в куртках та шапках, а на стінах висять плакати з правилами, як себе поводити у разі бомбардування. Це дуже моторошно. Влітку шість дітей із тієї школи відпочивали в таборі поблизу Києва. Інших батьки не відпустили, бо вважають, що їх тут з'їдять. Проте коли ці діти повернулись назад до себе в село, вони змогли "роззомбувати" інших дітей, та розповісти про те, як живуть українці. Тепер, є сім бажаючих дітей приїхати в гості на зимові канікули у Рівне. Отож, хто хоче взяти погостювати третьокласника з села Трьохізбенка, зветайтесь, – сказала Вікторія Шинкаренко.

Бійці АТО Олександр та Юрій подякували дітям, батькам та вчителям за підтримку і допомогу. Розповіли, що дуже приємно отримувати листи та побажання. Адже кремезні чоловіки не можуть стримати сльози, коли читають їх.


Подарунків вийшло чимало. Всі вони запаковані у ящики та готові до відправлення дітям.

- Школа бере активну участь у допомозі воїнам АТО. Сьогодні передали вже третю сітку для наших героїв. Також відправляємо солодкі подарунки, зошити та іграшки для дітей, які змушені зараз залишатись у зоні АТО. Це вже не перша і не остання наша акція, - розповів директор ЗОШ №18 Віктор Андрощук.

Вчителі та діти, які плели маскувальну сітку, побажали бійцям АТО, щоб вона їм не знадобилась, а військові якомога швидше почули, що АТО закінчилась.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.