"Правий сектор" покарає затриманих під час безчинств у селі Птича

Черговий скандал триває у селі Птича Дубенського району. "Коктейлі Молотва", димові шашки, розбиті вікна. Так православні відстоюють право власності на храм. Люди кажуть, що наразі у селі перебувають представники "Правого сектора", які і влаштовують провокації. 

Разом із тим керівник "Правого сектора" у західному регіоні Роман Коваль заявляє, що жодного представника їхньої партії у селі немає.

У себе на сторінці у "Фейсбуку" Роман Ковальн написав:  "Сьогодні вночі, невідомі в балаклавах та військовій формі побили вікна селянам в с. Птича. Зранку мав розмову з представниками Київського та Московського Патріархатів. Повідомив, що жодного бійця "Правого сектору"наразі в селі немає. Хтось намагається дестабілізувати ситуацію в Дубенському районі. Ціллю провокаторів є залякати селян, вину звалити на "Правий сектор", щоб розпочати репресії проти наших представників на Рівненщині. Виявити зловмисників - завдання для працівників міліції та СБУ. Зі своєї сторони попереджаємо тих, хто провокує ситуацію. Відсьогодні в селі перебуватимуть наші представники. Ті, хто буде затриманий під час безчинств, будуть спочатку покарані, а потім передані в правоохоронні органи. Нагадую один з наших методів: на диявола - хрест, на ворога - меч! Слава Україні!"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.