"Star Wars": на кого з персонажів "Зоряних війн" схожі рівненські політики [ФОТО]

Світом крокує прем'єра кіносеріалу "Зоряні війні. Пробудження". Кінозали переповнені, а журналісти асоціюють політиків із персонажами "Зоряних війн". Користувачі спільноти "Типове Рівне" порівняли, на кого з героїв фільму схожі рівненські політики.

"Зоряні війни: Пробудження сили» розповість про події, які відбулися через 30 років після показаних у «Поверненні Джедая» (1983). Головними героями сьомого епізоду стануть дорослі діти Леї (Керрі Фішер) та Хана Соло (Гаррісон Форд).

З’явиться у фільмі також і Люк Скайвокер (Марк Хемілл). Дана картина продовжить легендарну сагу та стане сьомою, знятою про всесвіт Зоряних війн. Автор фантастичного сюжету Джордж Лукас традиційно написав сценарій. 

Новий сьомий епізод "Зоряних війн" встановив новий рекорд за касовими зборами у першу ж ніч прокату в США та Канаді. За одну тільки ніч із четверга на п'ятницю "Зоряні війни: Пробудження сили" зібрали близько 57 млн. доларів, побивши таким чином рекорд, встановлений у 2011 році другою частиною стрічки "Гаррі Поттер і дари смерті", у 43,5 млн. доларів. У Британії та Ірландії нові "Зоряні війни" уже також зібрали рекордні каси - близько 9,64 млн. фунтів стерлінгів (14,35 млн. доларів). Експерти передбачають, що "Пробудження сили" може стати найпопулярнішим фільмом у кінотеатрах усіх часів.

Ми запитали рівнян про враження від перегляду фільму "Зоряні війни: Пробудження сили".

Ключові слова: 

Коментарі

Муляренко схожий )

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.