Бразильцям у рівненському «Вересі» відмовили, натомість запросили ганців

Під час першого етапу зимових зборів народного клубу «Верес» на оглядинах перебувало двоє гравців із Бразилії. Після тренувань та перемовин, керівництво команди гостям у співпраці відмовило. Про це повідомив Президент клубу Олексій Хахльов на прес-конфереції 21 грудня. Мотивуючи це тим, що хлопці не відповідають вимогам. Про це повідомляє "ВСЕ про СПОРТ".

  • На перегляді у нас було 15 футболістів, двоє з яких представляли футбольну країну Бразилія. – каже Президент НК «Верес» Олексій Хахльов. – Після проведених зборів прийшли до висновку, що сьогодні ці хлопці не витримують з українськими футболістами. І ми відмовились від їхніх послуг. Вони є перспективними, але сьогодні «Вересу» вони не підходять. Тому, поки бразильців в команді не буде. Натомість ми запросили на січень двох спортсменів із Африки, з Гани.

Окрім відсутнього достатнього професійного рівня, відмова футболістам із Бразилії була спричинена і фінансовою стороною. Так, у Другій лізі, якщо легіонера заявляють вперше, то за нього потрібно сплатити 150 тисяч гривень.

Як зауважив Олексій Хахльов, запрошення легіонерів відбувається не заради екзотики, а для підвищення кваліфікаційного рівня українських футболістів. Можливість порівнювати різні футбольні школи різних країн має піти на користь «Вересу».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.